Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszer mellé 3 honaposnak...

Tápszer mellé 3 honaposnak mennyi vizet adhatok?

Figyelt kérdés
Babám napközben 3- 4 óránként eszik 120-150 ml tápszert, van hogy kevesebbet 60-80ml egyszer kétszer. Éjjel 1x kel egy 10 óra alatt kb. Vizet iszik, de nem tudom mennyit adjak neki. Úgy tudom két étkezés között ajánlott megkínálni, de ő van hogy a tápszer már elutasítja, cumit nagyon szívja így adok neki és iszik. Van hogy sokat inna. Mennyit adtatok ti nekik egyszerre illetve napi szinten kb. hány ml? Étkezés után lehet? Illetve a vizet sokszor visszaköpi kesobb, tápszerrel ritka, ha éves után iszik utána jön vissza általában. köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neki külön adni vizet. Majd csak amikor elkezditek a hozzátáplálást.
2019. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Anyatej mellé nem kell, tápszeres babáknak kell adni vizet. Én többször is szoktam kínálni étkezesek között, ha nem kell neki úgyis elutasítja.
2019. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Tápszeres babának se kell plusz víz hozzátáplálásig.
2019. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy terveztem, hogy majd ha hozzá táplálás mellé adok csak.

De akármilyen tápszert kapott székrekedés volt. Így adtam neki vizet pár napig, hátha lazitja neki. És bevalt. Tehát ő 2 hónaposan kb napi 40-60mili vizet meghívott, nem sok, de elég volt ennyi is. :)

2019. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt pont most kérdeztem meg a védőnéninktōl. A válasz:annyi vizet ihat meg naponta amennyi egy adag étele. A többi csak eltelíti.
2019. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adni kell pláne fűtés szezonban mert párologtatnak.

Nekünk is étkezés után visszajön de valószínű azért mert már tele van és nem fér több a pociba.

3-4 óránként eszik,én ha nem alszik akkor óránként adok neki. Van hogy 10 et van hogy 30 ml iszik.

Bár mi bukás elleni sűrű tapszert adunk neki ezért a kaki hoz kell a víz. De én most minimum 100 ml amit adok neki és ha iszik többet akkor annyit.

Az a lényeg h ne váltáson ki étkezést.

Védőnő teljesen egyetértett amikor mondtuk neki a szokását és amikor megszületett szeptemberben Ő mondta h már akkor kínálgassan csak ne kaja helyett.

2019. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!