Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adjam vagy váltsak másikat?

Adjam vagy váltsak másikat?

Figyelt kérdés
Tápszert váltottunk most 6 hós mult a babám. A doki Beba optipro HA tápszert írt fel de fogalmam sincs hogy miért. Annyit tudok hogy a HA az hipoallergén tápszer. De a fiam nem hasfájós illetve nincs tejérzékeny sem a családban. Adjam neki ezt amit a doki írt fel vagy vegyen neki normális tápszert? Annyit olvastam még hogy kesernyésebb ez a fajta tápszer. Mi a véleményetek?
2019. nov. 18. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Adjad persze. Mi refluxosoknak valót adtunk, pedig nem volt refluxa. Egyszerűen az vált be székrekedésre.
2019. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk székrekedése az én fiamnak is gyakran van sajnos,lehet hogy megpróbálom és ugyis elválik. Köszönöm a válaszod
2019. nov. 18. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Minek jársz a gyerekkel orvoshoz ha te jobban tudsz mindent mint a doki?

Mondjuk rákerdezhetnél, hogy miért azt írta fel... Az meg végképp nonszensz, hogy anonim internetezők véleményét többre tartod mint az orvosét.

2019. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy nem a kérdésemre válaszolsz. Azért kértem itt tanácsot mert itt tapasztalt anyukák adnak véleményt,ez nem jelenti hogy ezt fogja enni a babám!

A doki többször keverte már a szezont a fazonnal ezért hiszem hogy elírhatta vagy bármi. Ha nem ismered a hátteret vagy valami akkor ne oktass ki és ne offolj. Nem az idiótákra vagyok kíváncsi.

2019. nov. 18. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Te vagy itt az egyetlen idióta, ha ilyen előzményekkel még nem váltottál orvost. Ja bocs, tudom, nincs másik gyerekorvos a környéken...

Adjad neki amit az orvos felírt.

2019. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vehetsz teljes áron bármilyen tápszert de HA tápszerekre van valamennyi támogatás fél éves kor után is, emiatt írhatta fel, de jó fej. Normális tápszer ez is, semmi baja nem lesz tőle.
2019. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5# pont eltaláltad,nincs a környéken másik gyerekorvos és ő is ugy hogy havi 1x jár ki ide. Nem mindenki lakhat városban mint te,de legközelebb ne pattogj már itt ha nem tudsz normálisan hozzászólni csak leugatni! Mindenki más a kérdésemre válaszolt és nem a baromságair írta. A frusztráltságaidat másokon vezesd le ne itt gyakorin.


Utolsó, köszi a válaszod,annyit mondott a doki hogy ideje a tápszerváltásnak és ír fel másikat de ennyi. Remélem beválik a fiamnak. A támogatás nem számít mert ha váltanunk kell mégis akkor ugyis a drágábbat (vény nélkülit) veszem, de nagyon köszi hogy írtál nekem :) szép estét.

2019. nov. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!