Humana Baby Fit banános tápszer milyen? Receptre mennyibe kerül a gyógyszertárba?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A lányomnak atom székrekedése lett tőle, majdnem beöntés lett a vége. De más babának meg bejön 🤷 Én nem szerettem az illatát sem amúgy, a gyerek mondjuk szívesen itta.
2019. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Reni 28 ***** válasza:
60%
650 ft receptre, az én kisfiam szerette, és nem volt semmi baja tőle, bár a banán őt meghajtja
2019. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Igen, arra hajlamos babáknak megfogja székletét, mert sűrűbb az átlag tápszernél, és a banán amúgyis székletfogó.


Az én babámnak jó volt, mert extrém bukós, fosós baba volt. Előnye, hogy az egyik legolcsóbb tápszer, még recept nélkül is fele annyiba került, mint amit előtte ettünk (milumil komfort 2400 Ft volt receptre)


Receptre 650, recept nélkül 1300

2019. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Kisfiam refluxos lett 1,5 hónaposan, nekünk megvàltàs volt. Ez A.R. tâpszer.
2019. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!