Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kisfiam tápszeres,2 óránkènt...

Kisfiam tápszeres,2 óránkènt kèr enni, nappal ès èjszaka is. Szerintetek ez gond?

Figyelt kérdés

3200kg al született.

8.án lesz 2 hónapos ès 5 kg ot meghalatta.

Egy evèsre megeszik 100 ml-t.



2020. jan. 3. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok. Biztos, hogy enni "kér" mindig? Nem lehet, hogy más gondja van.
2020. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem!

Mert próbáltam,hogy teával kibírja a 3 óra hosszát,vagy legalább a 2.5 órát.

De amig nem evett addig sírdogált.

Ès jelezi,hogy èhes.

Èjszaka eszik ès vissza is alszik.

2020. jan. 3. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt olvastam vhol, h az egyik anyuka tápszert cserélt és utána nem kért olyan sűrűn enni a gyermeke...

Esetleg próbálj ki másfajta tápszert...

2020. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha hiszed, ha nem NEM lehet ennyiszer éhes.

Ennyi idősen max 6x kellene ennie. De inkább 5x.


Kisfiam is ilyen volt 3 hónapos koráig, mint a tied.

Váltottunk tápszert, az segített.. De nem ám az első váltás. 5 tápszeres voltunk túl mire sikerült, de addig sajnos hozzá szokott, hogy tápszerrel altatja magát, nem cumizott. Nem fogadta el.

Így tehát már csak arról kellett leszoktati.


Most 22 hónapos és néha még mindig kell elalvashoz a tej.. Csak már nem tápszert kap, hanem vagy rendes tejet, vagy tej italt.

2020. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 nap múlva lesz 9 hetes. Olyan mint egy kis vasgyúró, kb 6 kg. Általában 100ml-t eszik 3 óránként, de néha 30-40 ml megmarad, máskor viszont nem elég neki a 100. Pár napja nem bír magával, ha nem kap elegendő tápot kimered annyira sir. Szóval gondolom be pótolja az elmaradást. Amúgy 150 ml /kg /nap.
2020. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100ml-nél többet nem eszik egy evésre? Lehet ha megemeled az adagot, akár 20ml-vel,akkor tovább bírja.
2020. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!