BioGaia csepp használat kapcsán van tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Védőnő ajánlotta, nem lesz annyira hasfájós a csecsemő, és immunrendszer erősítőnek is jó. Csak szemet ütött, hogy napraforgó olaj és pálmaolaj összetevőkben van a hasznos bacillus elegyítve. Jó ez vajon egy 3 hetes csecsemőnek?

2020. jan. 7. 15:56
 1/9 Derwer ***** válasza:
43%

Barátoméknak segített 2éve, ők ajánlották nekünk is. (mi végül nem használjuk, már nem hasfájós)

Azt kiemelték, hogy amúgy kb 1 hét használat után lesz eredménye a dolognak.

2020. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekünk bevált. Előtte sokmindent kipróbáltunk. Espumisam és társai,de nem használtak.

5 hetes volt a babánk,mikor szintén védőnő javaslatára,elkezdtük használni a BioGaia-t. 1 hét alatt érezhető volt a javulás. Hasfájós volt,és csak szélcsővel volt széklete.

Én bánom,hogy nem javasolták hamarabb.

Nyugodtan adhatod a babádnak.

2020. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Koraszülött gyerekeink (33 hétre születtek) már a kórházban kapták első naptól. Nekünk kellett bevinni.
2020. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Adtam,de a lanyomnal mas volt a hasfajas oka. Idonkent most is szoktam adni,mivel probiotikum,en is neha megiszok 1-1 Normaflort. Neki inkabb akkor adom a Bio gaiat mikor hasmenese van vagy gyogyszer kell valamiert
2020. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk nem vált be.


Viszont jóval később antibiotikum mellé adtam, nem lettek emésztési gondjai

2020. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk sem segített
2020. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

A lányom is 3 hetesen lett hasfájós, próba szerencse alapon vettem egyet, és ahogy letelt a "kúra", abbahagyta az üvöltést, amit nyilvánvaló hogy a hasfájás okozott nála a korábbi napokban. Szóval hogy ez tett-e csodát, vagy enélkül is elmúlt volna, passz. De szerintem ez segített.

Próbáld meg, bajt nem okozol. :)

2020. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek!
2020. jan. 18. 09:35
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Nekunk 3 hetes a baba,biogaia ota vizes,hig a kakija. Lehet ettol?
2020. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!