Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nestlé Lactogen harmony vagy...

Nestlé Lactogen harmony vagy Humana baby fit?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
1 éves korig a Lactogen Harmonyt kapta a babám (eddig van rajta tánogatás) és nagyon szerette. Nem volt vele semmi baj. Most 1 éves kora után csak a Humanat írják fel, megissza, viszont sokkal maceránsabb elkészíteni.. Nem oldódik, csak ha villával kavarom.. Szóval ha szavazni kell, akkor Lactogen.
2020. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A Humana bukós babáknak való, a Nestlé sima, híg tápszer. Nalunk a Humana kegyetlen szekrekedést csinált, a Lactogen Harmonytól bukott, mint az állat. Úgyhogy Beba Supréme-nél maradtunk, most már 8 hós, Beba Pro 2-t eszik.
2020. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi lactogen harmonyt használtunk de rengeteget bukott tole es egy ido utan nem volt hajlando enni belole aztan kiprobaltuk a bananos humanat az ize miatt, hogy hatha azt megeszi. Eszi is, es nem bukik tole annyit. Kakija van tole rendesen. Viszont azt mondta a gyerekorvos hogy eleg kis sovany ahoz kepest, hogy 4 honapos. Ugyhogy lehet atterek megint a lactogenra csak azt meg mar egy ido utan nem ette :/ ha tudtok valami jo tapszert amitol nem bukik annyit es nem hipoallergen akkor varom a valaszokat🙏🏼
2020. jan. 20. 15:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja es nekem oldodott a humana, nem 70fokos vízbe csinaltam. Hanem olyan forralt vizbe amit a babam tud inni nemtul meleg nemtul hideg. Raztam egy 2 percig es feloldodott gond nelkul pedig paraztam tole az elejen mert nagyon suru.
2020. jan. 20. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fit. Sokal több jót hallottam róla, és nekünk is ez vált be.
2020. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a lactogent kaptuk de nekunk is ra unt. Azt a humanara valtottunk azt siman megeszi nem is bukik.
2020. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk bejött a Beba HA AR, speciálisan bukós babáknak való. Gyönyörűen fejlődött a lányom és a brutál bukás is elmaradt.
2020. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!