Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejérzékeny babám 6 hetesen,...

L..Eszter kérdése:

Tejérzékeny babám 6 hetesen, csak tápszeres? Kinél melyik tápszer vált be? 7x100ml eszik egy nap de szerintem enne többet is, de merem emelni az adagot amíg nincs meg a tökéletes tápszer.

Figyelt kérdés
A 3. héttől kezdődtek kiütések az arcán,ami az 5. hétre már teljes gyulladasba volt az arca, + kezdettől zöld habos kaki. 2 gyerek orvos is megvizsgálta. Milumil Ha tápszer mellett kezdődöttek a tünetek. Milumil Pregomin volt az első, attól nagyon refluxos lett szinte fulladt. Most Humana SLt kap 3 napja azonnal szebb lett az arca, de nehezen kakil. Még Novallac Allernovát is írtak fel. Megpróbáljam a szorulas miatt? Vagy ne válltsak ha nem muszáj?

2020. febr. 2. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon bukós lett a pregomintól, a novalac sűrű neki az vált be. Várj még egy kicsit a váltással én azt tanácsolom. Meg kell szoknia a tápszert, nekünk 2 hetet tanácsolt anno a gyerekorvos. Hátha a kaki gond is megoldódik. Sztem emeld az adagját ha úgy veszed észre, hogy kevés neki.
2020. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Neocate vált be.
2020. febr. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!