Tápszer helyett tejpép?

Figyelt kérdés
Az 5hos lanyom 2 napja nem akar tapszert enni. 4 fajtat probaltunk egyiket se. Ha eszik akkor is csam max 50 milit. Tejpepet eszik nagynehezen. Tejpep helyettesitheti a tapszert? Volt valaki igy? :(
2020. febr. 8. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem helyettesíti.
2020. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Próbáltad esetleg a cumit nagyobbra cserélni? Az én kisfiam akkor nem akart enni, amikor már kicsi volt a cumifej és nagyon erőlködnie kellett, hogy jöjjön belőle.
2020. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond jön rendesen belőle :/
2020. febr. 8. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a védőnő azt mondta tapszeres gyereket 4 honaposan elkezdhetem hozzataplalni. Esetleg en ezzel probalkoznek.
2020. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem helyettesíti, a hozzátáplálás sem, mert egyelőre úgyis csak kóstoltatni kellene. A tejpépben nincs annyi vitamin és ásványianyag, amire szüksége lenne.
2020. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem helyettesíti. Nem fogzik esetleg, mert az 8s lehet átmeneti gond. Ízesített tápszer esetleg, mint a humana baby fit?
2020. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oké 5-os. De 5 hónapos, ha elkezdi a kostoltatast, hamarabb tud kiváltani 1-1 étkezést, mintha el se kezdi. Vagy nem?
2020. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De a gyümölcs/főzelék/akármi még annyira sem pótolja a tápszert, mint a tejpép. Hiába kezdené el hozzátáplálni, még nagyon sokáig kell tápszert is adni.
2020. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6os. Bananos humanat evett azt unja most nagyon ugy nez ki. Most reggel Bebat kapott ebbol evett szerencsere 120at. Most még en is ugy gondolom felesleges lenne elkezdeni hozzataplalni mert az meg az elejen nem olyan taplalo. Adtak tippeket hogy keves vanilias cukorral próbáljam a tapszert vagy rakjak bele keves baba kakaoport, majd ha tovabbra se akar enni tapszert a kisasszony majd ezeket kiprobalom. Koszi a tanacsokat azert :)
2020. febr. 9. 07:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja es nemtudom jon e a foga. Ugy latom jobban kene nyaladzania ha jonne meg jobban szenvedne szerintem. Szajaba vesz mindent de nembiztos hogy az még a fogzas jele. At is alussza az ejszakakat szoval szerintem kesobb lesz fogzas.
2020. febr. 9. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!