Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig írják fel támogatással...

Meddig írják fel támogatással a HA tápszert?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a simát 6 hónapig, de a HA tápszert meddig?

Mi most az aktuális szabályozás?

Első gyerek addig kaphatta a gyógytápszert, amíg tápszert ivott. A csecsemőtápszert 1,5 éves koráig kapta.

Most tényleg csak 1 éves korig írják fel?

(Majd persze az orvos megmondja, csak legközelebb pont az 1 éves oltásra vinném. Előbb csak akkor ha muszáj íratni.)


2020. febr. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hos kortól nem írta fel. Mondjuk nem gond, 2x eszik tápszert, 1 éves mult.
2020. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A HA tápszert nem írta fel? 😱
2020. febr. 17. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekünk nem. De nem estem kétségbe, megvettem teliáron. Ez van.
2020. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk tavaly még felírta a doki 1 éves korig.
2020. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kettes HA tápszer már nem támogatott, tehát amíg elég a kicsinek az egyes és a doki felirja addig támogatott..

De általában utána már nem kell a HA.

2020. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van amiből eleve nincs kettes. Olyat kap.
2020. febr. 18. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi leszek, 2 hét múlva megyünk az 1 éves státuszra. Kislányom még sajnos elég sok tápszert eszik napközben, jó lenne ha nem kellene teljes áron venni. 8 éve a fiam is ugyanezt a tápszert kapta, de sajnos nem emlékszem hogy neki meddig írták fel.
2020. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!