Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejmentes tápszerre kell...

Tejmentes tápszerre kell átálnunk, de nem akarja meginni. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Most keverve próbálom, de nagyon sír, valamennyit evett de közel sem a szokásos adagot.Nem csodálom, borzasztó íze van, de muszáj lenne.
2020. márc. 6. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van többféle tápszer, beszélni kell az orvossal, ha nem változik a helyzet. Mi is voltunk ebben. Pregomint kapott, szörnyű volt, nem itta, ha mégis akkor rettenetesen savasat hányt tőle. Úgyhogy váltottunk.
2020. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az orvosunk azt mondta mindegyik rossz. Nekem peptit kellene ennie. A te gyermekednek melyik jött be,
2020. márc. 6. 11:29
 3/14 anonim ***** válasza:
A nestlé beba egyáltalán nem rossz,olyan íze van mint a tejnek.Most olvasom h.tejmentes.Abbol meg a milumilt ette.Nem azért nem eszi meg mert rossz íze van.A babák nek ismernek még sok ízt,ezért megeszik.Szerintem más oka van.
2020. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Biztos az íze mert öklendezett, fintorgott tőle. A másikat meg megette. 2 hónapos amúgy.
2020. márc. 6. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Hat most durva leszek. A mi orvosunk szerint, ha éhes lesz, megeszi. 😒 sajnos mindegyik tejmentes szar ízű.
2020. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Remelem így is lesz. A tied megette?
2020. márc. 6. 12:40
 7/14 anonim ***** válasza:
A pregomint konkrétan kihányta. Úgyhogy adtam neki a régi tejeset, semmi baja a tejjel, csak valamiért divat tejmenteset adni. Persze ha van valami oka, akkor keress másik tejmenteset.
2020. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az enyém barmit is megeszik. Csak mondta az orvos, lehet nem fogja, de nem kell aggódni.
2020. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Piros ekcémaszerű kiütések vannak a pofiján, ezért kaptunk tejmentes tápszert. En sem örülök neki, de ez esetben jogosnak találom.
2020. márc. 6. 13:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen arányban kevered? Nekünk Pregominról kellett Neocatera átállni. A Neocate keserű, fokozatosan növeltem az adagot. Pl. 120 ml-hez 3 kanál Pregomin 1 kanál Neocate, következő nap még így, majd felesben stb. 1 hét alatt kellett átállni.
2020. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!