Mit adjak tapszer helyett?

Figyelt kérdés

7hónapos a babam es nem fogadja el a tapszert.

Ami letezik ,mindegyiket kiprobaltuk de nem eszi ,meg egyiket se.

A tejtol kiuteses lesz szoval azt nem szeretnek.

A tejpepet sem eszi meg igy hat az is kiloove .

Iszik eleg folyadekot !!!(napifel liter)

Vedono csak azt mondja hogy probalkozzak a tapszerrel , de mar 1honapja nem eszi meg egyaltalan !!

Valaminek otlete?


2020. ápr. 28. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Én laktózmentes tejtermékekkel probalkoznék hátha attól nem lesz kiütéses és egy idő után abból is meglesz a 500 ml/nap minimum.

Ha még nem szeretnéd akkor valami ízesítést a tapszerhez. En főztem anizs teát és abból készítettem a tapszert. Vagy valami hasonlót próbálj kitalálni.

2020. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejital?
2020. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Donortej vagy tápszer. 1 éves korig minimum szüksége van rá. Próbáltál tápszer ből tejmenteset?
2020. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sinlacot, Sinemilt próbáltad?
2020. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tejitalok csak 1 eves kortol vannak

Ami meg elobb van az a pizsama hami de nem issza meg mert nem tetszik neki barmilyen izbe veszek

Sinlacot nem meg ilyesmiket se eszi

Donortejrol meg nem is hallottam :O

Peobaltam komusztehet meg soyat stbstb de nem izlik neki ( nem csal 1-1hanemg hanem minden masfel ket hetig )

2020. ápr. 29. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonloan vagyunk mi is csak mi 9honaposak leszunk de nalunk is 7honaposan kezdodott hogy nem nagyon fogadja el a tapszert. En reggelire gabona pepet adok neki ugyolcsel vagy kenyeret vajjal. Ebedre fozeleket. Uzsonnara tejpep gyumolcsel. Vacsira fozelek vagy valami laktato kenyer pl bundaskenyer. Igaz nalunk ejjel vagy hajnalban mikor megebred mert ehes akkor elfogadja. Volt hogy izesitettem neki a tapszert bebi italal par napig be valt azota fogadja el ejjel.
2020. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!