Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hónapos lányom nem fogadja...

3 hónapos lányom nem fogadja el a vizet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Miért akarsz neki vizet adni?

Se az anyatej mellé, se a tápszer mellé nincs szükség víz itatására.

2020. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Derwer ***** válasza:
80%

talán 5hónaposan adtunk a fiúnknak először. Nem tetszett neki, nem is kellett neki.


Azóta elkezdett inni (7hónapos), de csak úgy kezdett el inni, hogy utánozni akart minket: kiszúrtam a flakon kupakját és abból nyalogatja magának vizet.

Tehát ha nincs a flakon imádt/utánzás lehet még mindig nem igényelné.

2020. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell neki, ne erőltesd. A tápszer elég, majd iszik, ha igényli.
2020. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert ő ösztönösen érti, hogy csak tejre/tápszerre van még csak szüksége.
2020. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Miért szeretnéd vízzel itatni?

Nekem tavasz végén született a kislányom és az a nyár nagyon meleg volt, és ha férjem vitte el egy kicsit babakocsizni akkor volt hogy kapott vízet a nagy meleg miatt. De mi csak a meleg miatt adtunk neki, különben 5 percenként rakhattam volna mellre. Én nem erőltetném a helyedben, ha elkezded majd a hozzátáplálást elkezdi magától inni.

2020. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Az én fiam is tápszeres volt. De nem kapott pluszban vizet. Nyáron kínáltam vele de sose kérte. Mikor elkezdtük a hozzátáplálást akkor kezdett vizet is inni.
2020. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont, ha mindenki egyet ért, miért lettek lepontozva? Miért nem írt az is, aki nem ért egyet?
2020. jún. 25. 11:37
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Baj, ha az enyém iszik minden nap? Szereti és igényli.3 és fél hónapos.
2020. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! Dehogy baj. Ha igényli, igyon. Itt csak arról van szó, hogy még mindig tartja magát az a tévhit, hogy a tápszeres babákat itatni kell, pedig nem.
2020. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 egyáltalán nem baj. A nagy melegben sokan az anyatejes babákat is kínálják, ha igényli akkor miért ne ihatna. Viszont ha nem kér azt is nyugodt szívvel el lehet fogadni. Pontosan tudják ők, hogy mikor mire van szükségük. Akár tápszeres, akár anyatejes.
2020. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!