Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit tegyek, ha nem eszi meg a...

Mit tegyek, ha nem eszi meg a tápszert?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? 6 hónapos múlt a kislányom, 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Sajnos már lassan 4 étkezés lesz kiváltva..este és reggel evett Lactogent, de már reggel sem akarja. Este is csak akkor, ha nagyon álmos, de akkor is max. 100 ml-t. Napközben ciciztetem azért, valamennyi anyatejem van még, de igen kevés (néha megmérem, innen tudom, hogy kevés). Védőnő javaslatára próbáltuk a Humana Baby Fit-et, hátha az íze végett nem eszi a Lactogent, de az sem kellett neki. Próbáltam azt, hogy kentem az ínyét, hátha a foga, de az sem jött be. Cseréltem cumifejet (méretet, márkát is), úgy sem evett. Szerintetek mi lehet a gond, és mit tehetnék?
2020. jún. 28. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Keverd bele amibe csak lehet.

Egyébként a baj az, hogy túl korán kezdted hozzátáplálni, mert ez gyakran az anyatej és/vagy tápszer elutasításához vezet. De ezen már nem tudsz segíteni.

2020. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Válts tápszert!


Pl. a Beba Optipro minden fajtáját elsőre elfogadta a gyerekünk, lehet az válna be a tiédnél is - gyerekorvossal írasd fel!

2020. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 khniki ***** válasza:
A kisfiam anyatejes volt, 7 hónapos korára ki lett váltva minden napközbeni étkezése. Mikor elhagytuk az utolsó szoptatást is, az orvos a Beba Supreme-et javasolta, bevált. Lassan 10 hónapos, azóta is ezt kapja, el is fogadja.
2020. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!