Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Sokat bukik, Nutrilon omneo...

Sokat bukik, Nutrilon omneo comfort tápszert használunk. Végre nincs hasfájás tőle és van kaki is. Vegyünk sűrűsítőt? Tanács? 3 hetes kisfiú anyukája

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj többször megállni etetés közben és utána ne tedd le egyből,egy 20percet maradjon függőleges helyzetben. Mi használunk sűrítőt is, de az okozhat szorulast is.
2020. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg van varva amig kijon a bofi :/ vettunk olyan anti colic-os uveget is. Mamosat es aventosat is de nem veszi el oket, csak a sima aventosat.
2020. szept. 25. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem igaz anyatejes volt a gyerekem, de még 8-9 hónaposan is bukott, igaz, akkor már nem annyit. Olyan volt, mint egy kis szökőkút kicsinek. Nekem azt mondták, hogy ha nem zavarja (nem zavarta, kiköpte és ennyi, se ijedtség, se sírás tőle, semmi) és rendesen gyarapszik (rendesen gyarapodott, sőt) akkor nincs teendő. Nem tudom, lehet tápszernél másabb.
2020. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk erős reflux volt, napi 50-60 bukással. Gastrottus baby szirupot kapott evések után, később neki kellett gyógyszer is kis időre, amint lehetett elhagytam neki. Korai ht-t javasoltak, hogy ne csak folyékony kerüljön bele, plusz tejmentes étrendet. Akkor lett jobb, mikor felállt, és inkább függőlegesbe volt. Addig kemény volt, napi kb 8-10 óra sírás+a bukások :( sokat hordoztam, neki is jobb volt úgy.
2020. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem minden bukásnál, de ha igazán sok jön egyszerre, szokott sírni. Felhívtuk az irvost, azt mondta ez TERMÉSZETES...nemtudom, nekem kicsit ijesztő :D bukott a másik tápnál is, de nem ennyit. Reggel óta 4 textil pelenkát dobtam a szennyesbe. Az is baj ha néha sír bukás után, illetve mitől sírnak ilyenkor?
2020. szept. 25. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettünk lepontozva!? Mindenki a kérdésre válaszolt! Nekem is anyatejes a baba de ez tök mindegy szerintem. Azért sírnak,mert a sav banthatja a nyelőcsövet. Egyanez,ha leteszed a hátára, jöhet vissza neki a sav.

Na mindegy.#1-es voltam

2020. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem én pontoztalak le titeket, az is biztos. Miért tettem volna? Senki semmk rosszat nem írt, én is érdeklődő voltam, kérdeztem, nem voltam bunkó...
2020. szept. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!