Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki miért döntött úgy, hogy...

Ki miért döntött úgy, hogy szoptatás helyett inkább tápszert ad a babájának?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akiknek volt választásuk, nem azokat, akiknek elment a teje, vagy akart szoptatni de nem tudott.

Őszinte válaszokat szeretnék, és értelmes felnőtt módra folytatott beszélgetést. Aki veszekedni akar, az máshol tegye.


2020. okt. 15. 12:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%

Civilizalt, modern tarsadalomban nekem ez nem fert bele. Nem majmok vagyunk...

Es teljesen tonkre ment volna a cici es bimbo is. Froccstej ok volt, de ennyi.

2020. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt türelmem szoptatni. Tulajdonképpen naponta kétszer szoptattam. Reggeltől estig aztán estétől reggelig. 2 hónapig bírtam ezt, de ez nem nekem való.
2020. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Állandó mellgyulladás. Feladtam.
2020. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem teljesen passzol az en valaszom, mert szoptatok meg mindig, de en adtam tapszertannak remenyeben, hogy jobvan alszik, illetve kiszamithatobb lesz a napunk (de foleg az ejszaka javul, hogy ne legyek zombi), de csak keveset fogadott el belole, es a cicit preferalja, igy feladtam, marad a szoptatas.
2020. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Durva pszichés okból, múltbeli trauma (aki kíváncsi privátban leírom). Megpróbálni ugyan megpróbáltam, de nem erőltettem, ha nem muszáj.
2020. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is pszichés okai voltak. Megpróbáltam, de egyszerűen nem voltam rá képes hosszútávon. 1 hónapig szoptattam a fiam, elég nyögve nyelősen, utána feladtam.

Egyszerűen nem bírtam ezt az állandó szoptatás-fejés-szoptatás-fejés körforgást. Illetve nekem barom fárasztó volt..

2020. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Én undorodom tőle sajnos, hogy a férjemen kívül (ami nyilván szexuális indíttatású), bárki is szopogassa meg bekapja a bimbóm, hiába a saját gyerekem.

Nekem ez nem fér bele .

2020. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Derjaderja ***** válasza:
59%
Én szoptattam, szóval kicsit off a válaszom, de nekem a fejés nem ment lelkileg. Szóval ez lett volna egy ok, de pár nap alatt kiderült, hogy már eleget eszik fejés nélkül. A "sima" szoptatást meg tudtam szokni, bár előtte én is viszolyogtam tőle, és mások szoptatásától most is viszolygok vagy attól ha engem lát(na) közben valaki.
2020. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
14%

6os:miért fejtél?? 2 évig szoptattam, egyszer sem kellett fejnem..

Talán ha nem fejtél volna, nem lett volna olyan sok csak maga a szoptatás.

2020. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Én készültem rá lelkiekben hogy nem lesz könnyű, furcsa lesz meg kell szokni... De nekem nem ment. Mást se hallottam állandóan mint hogy annyit legyen mellen amennyit csak akar. Nos hát ez kb nonstop szoptatást jelentett. Fájt, felázott a mellem, nem volt időm semmire. Nálam betelt a pohár. Kimerültem. Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok mióta nem szoptatok.
2020. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!