Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem szeretném mellre tenni a...

Nem szeretném mellre tenni a babámat, kórházban lehet kérni a tápszert? Kell adniuk?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 08:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Hajajj mindjárt robban a bomba...

Ne "bababarát" kórházban szülj és vigyél magaddal tápszert is.

2020. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Viszel tápszert és megcsinálod neki. Van mikro, viszel babavizet oszt cső.
2020. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Viszont nem hiszem hogy ezért fel fog írni a doki tápszert, szóval teljes árat kell fizetned. Ha csak nem kamuzol valamit, hogy miért nem megy.
2020. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kérni, csak szólni kell előtte hogy nem szeretnél szoptatni, és akkor nem fogják erőltetni a szoptatást. Mert ezt azért teszik, mert sokszor azt hiszik a nővérek hogy szeretne szoptatni az anyuka, csak nem tud és inkább feladná. Tehát ezért szólj előre, hogy tisztázzátok, így elkerülitek a félreértéseket.


Ezt az Uzsoki kórház egyik szoptatási tanácsadója írta le a Facebook csoportban.

2020. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Persze, adni fognak.
2020. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Inkább vigyél. Nekem nem akartak adni... pedig nem volt egy csepp tejem sem.
2020. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem viszel? A te gyereket, azt csinálsz vele, amit akarsz. Miért várod el, hogy más adjon neki bármit is?
2020. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Vigyél és akkor nincs vita. Nem kötelességük orvosi indikáció nélkül adni, márpedig az első 48 órában egészséges újszülöttnek nem kell adni semmit. És ez nem szoptatásnáciság kérdése, az én gyerekem is tápszeres, de basszus... Megvettem a boltban olyat, amit jónak találtam.
2020. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
En pont így voltam. Már a vajudoban közöltem a szulesznovel, hogy ne tegyek mellre és nem is tudtak volna, mert magamon hagytam egy sportmelltartot. Ezen kívül vittem tapszert. De amúgy adtak. Max kotekedhetnek, de igazából, ha kerek-perec megmondod, hogy nem és kész, azzal nem tudnak, mit kezdeni. A bizonytalanokat erőltetik inkább, akik akarnának csak nem megy.
2020. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
4 felírja. De amúgy a legtöbb tapszerre van vagy 400ft támogatás, úgyhogy tökmindegy. Kb csak a milumil optipro1 es a tejmentes tapszerek támogatása szemmel látható.
2020. okt. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!