Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Cumizavar Ki melyik fajta...

Somogyi Ági kérdése:

Cumizavar Ki melyik fajta cumisüveg mellett tapasztalt cumizazavart? (legtöbben Mammot Aventet és Tt Nukot ajánljátok. De melyiket nem?)

Figyelt kérdés

Ha arra keres az ember lánya, milyen cumisüveg jött be, akkor nagyon megosztó, van baba akinek kB mindegy, és vannak válogatósabbak ahogy látom.


Ezért úgy gondoltam másik oldalról közelítem meg a témát, arra vagyok kíváncsi, hogy akinek gondja van/volt (és itt a levegő nyelés és a cumizavar ahogy látom a legsűrűbb) az melyik fajta cumisüveggel tapasztalta a negatívumot?



2021. febr. 19. 08:19
A kérdező szavazást indított:
A Mamm cumisüveg mellett volt gond
Az Avent cumisüveg mellett gond
A Tommiee T cumisüveg mellett volt gond
Olcsóbb kategórias vagy saját márkás cumisüveg mellett volt gond (kérlek írd meg kommentben melyik)
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Bármelyik okozhat. Ez nem márka függő. Konkrétan milyen célra használnád? Csak mert ha alkalmi esetekben kéne, lehet pohárból vagy svéd itatóból is adni a tejet. Azzal tuti nem zavarsz be a szoptatásnak
2021. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1

Még semmire, most jön a baba, 29.het.

Viszont szeretnék egyet itthonra, ha esetleg kellene ne akkor kelljen kapkodni.


De kB lehetetlen kiigazodni, ezért kérdeztem ebben a formában, ezért szeretnék konkrét tapasztalatokat.

Ha neked van a tiédet is szívesen meghallgatnám :)

2021. febr. 19. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Nincs olyan cumisüveg ami ne zavarná be.

De pl a Lovi azt írja hogy az nem zavarhat be a szoptatásba. Nem próbáltam, nekünk nem volt rá szükség babaként, viszont én Mam üveget vettem, elsőre elfogadta, ekkor már 6 hónapos elmúlt, s nem zavart be.

2021. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. 2szer másból adni a tejet mert orvoshoz kellett mennem még az elején. Svéd itatóból kapta. Nem kockáztattam cumisüveggel🤷
2021. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már a kórházban is kapott pótlást, mert szülés után rossz állapotba kerültem, majdnem transzfúziót kaptam, csoda volt, hogy belövellt a tejem. A tápszert azóta sem hagytuk el, este szokott kapni, mert estére sajnos sosincs elég tejem vagy már nem olyan tápláló. Tommee tippee üvegünk van, abból kapja napi szinten a vacsit, még sem lett cumizavaros, szereti a cicit és ügyesen is szopizik. Egyedül akkor volt elutasító, amikor megjött a menzeszem szülés után először.
2021. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

5 sztem el tudnátok hagyni a tápszert. Olyna nincs, hogy nem tápláló a tej. Ha ügyesen cicizik akkor pedig fel tudja szaporítani magának ha nem kap pótlást. Ha szeretnéd elhagyni, lépj be a szoptatási tanácsadás kérdezz felelek csoportba vagy keress szoptatási tanácsadót.

Amúgy ez egy olyan dolog, hogy tök mind1 milyen a cumisüveg ha a gyerek hajlamos rá (amit előre ugye nem tudsz) akkor gondot okoz, ha nem akkor nem

2021. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mivel van baj, de este full kiszivja, ha megnyomom sem jon kb semmi es persze sir rajta.. Egyszeruen este kifogyok vagy fogalmam sincs, de mindig keves neki. Ejszaka meg ha alszik egyhuzamban 5 orat mar uszok a tejben megint...
2021. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Több féle cumisüveget is használtunk (mam, babyono, avent voltak) 5 hónapos kor után víz ivasra. Lefejt tejet nem fogadta el cumisüvegbol. Viszont cumizott is születese óta (mam és Nip cumikat szerette). Nem lett cumizavara, fel éves koráig csak anyatejes volt, és 13 hónapos korában választotta le magát.
2021. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!