Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kever valaki két fajta tápszert ?

Kever valaki két fajta tápszert ?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 héttel ezelőttig Beba Sensiduot evett , folyekony széklete volt tőle , kicsipte mar a fenekét is , de ezen kívül semmi hasfajas .

Most a milumil ha optimat eszi , ezzel kremes a szeklet végre , viszont fáj a pocak :(

Ezt két tápszert keveri valaki ? Vagy másfajtát ? Az orvost hagyjuk , nagyon maradi s lenéz amiért tápszeres a baba .



#hasfájás #tápszer #MilumilOptima
2021. márc. 5. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem kap 2 féle tápszert. Beba Supremet eszik de van Optipto is. Mind a kettőt szereti. Amikor fogyóban volt az egyik akkor kapott a másikból is ugyanazon a napon. Semmi baja nem lett...de hiába Beba mind a kettő èn nem keverném össze a kettőt.
2021. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Megviselheti a kicsi veséit, ha 2 tápszert 1 adagban keversz össze.

A sensiduoban van egy probiotikum, ami a milumil ha-ban nincs, vegyél olyan cseppeket, ami ezt a probiotikumot tartalmazza és tedd bele a milumil tápszerbe. Ez segíti, hogy ne fájjon a pocakja. De egyébként is időbe telik az átállás, 2 hét kb mire megszokja a másik tápszert.

2021. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kedves kettes ! Te sötet vagy mint az ejszaka ..



Köszi a válaszotokat ! Vettem BioGaia , kapja már régóta , illetve már 3 hete kapja a milumilt ugye .. total tanacstalan vagyok :(

2021. márc. 5. 13:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Beba supreme vált be végül.
2021. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem kettes rossz kategóriába tévedt vagy troll 😂
2021. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd szerintem,nem tesz jót.

Beba ha sensitivet ajánlom,nekunk nagyon bevált.

2021. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindegyiket próbáltuk már , bocsi , hogy nem írtam . Beba Sensitive , Beba supreme , Beba ha duo ( mikor még volt ) . Nemtudom mit próbáljak ki még ezen kívül , keverni nem fogom akkor .
2021. márc. 5. 13:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj másik márkát.
2021. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Laktogen hatmonyt sokan dicserik.
2021. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok. Elnézést kérek, valóban elnéztem valamit. Az állatok kategóriát néztem, nem tudom hogy kerültem ehhez a kérdéshez. Remélem elnézik nekem, most így nyugdíjasként kezdtem ismerkedni a számítastechnikával.

A "sötét" jelzőt pedig kikérem magamnak.

2021. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!