Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 40 hetes kismamák, másnak sem...

40 hetes kismamák, másnak sem akar kibújni a baba? Éreztek egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Én mára vagyok kiírva az első babámmal, de sajnos semmit nem érzek, szerintem nem akar még kibújni :/


Sajna ezesetben holnaptól naponta kell majd NST-re járnom, ami két busz oda és két busz haza, szóval örültem volna, ha a frontok beindítják a szülést, de nem...


Kicsit már feszült is vagyok emiatt, nem szeretnék indított szülést, sem mekóniumos magzatvizet, de ez a napi városba járkálás is érdekes lesz....


Ti hogy érzitek magatokat? Napok óta nem is tudok egyszerűen semmi másra gondolni, csak a szülésre.



2021. ápr. 15. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Beszélj az orvossal, nem-e feküdhetsz be. Engem terminus töltéssel befektetett, hogy ne kelljen minden nap majd 1 órát buszozni
2021. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!