Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van olyan tápszer, ami bevált...

Van olyan tápszer, ami bevált valakinek a babája hasfájása ellen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyunk esve. 4 hetes babám nyugodtan eszik (anyatej és tápi) majd hirtelen keserves sirás, nehéz vigasztalás. Infacolt és espumisant kap. Éjszaka annyira sír, hogy menni kell vele egy kört a házban, hogy megnyugodjon, mert addig nem kapja be a cumisüveget. Espumisan adása után sok puki távozott tőle. Böfikéznivés szépen böfizik. Eleinte a kaka előtt volt a keserves sírás. Most a kaka helyre jött, a kis hasikája fáj. Valakinek van olyan tápszer, ami bevált hasfájás ellen?

2021. júl. 30. 20:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányom Beba Supreme Ha Startot evett (eszik). Sose fájt a hasa tőle.
2021. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam a tejmentes Milumiltől, majd a Milumil AR-től jól volt. :)
2021. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi Beba ExpertPro Ha-val kezdtük ami elvileg csökkentett tej tartalmú, de nekünk nem vált be. Fájt a baba hasa, nem bírt kakilni sem tőle napokig. Milupa 1-es tápszert vettem utána és egyik napról a másikra elmúlt minden gond.
2021. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mi kezdtük a Milumil HA Start, de a kaka nehezen jött neki. Orvossal konzultálva váltottunk Milumil HA székrekedés ellenijére, de ennél sem változott a helyzet, fáj a hasa. (Bocsánat nem tudom a pontos nevét, a dobozát pedig már kidobtam).

Holnap veszünk megpróbáljuk a BEBA-s tápit. Nagyon jó lenne, ha abba maradna a hasfájása.

2021. júl. 30. 21:15
 5/17 A kérdező kommentje:
Vagy pedig a Milupa-t.
2021. júl. 30. 21:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok. Beba-tól ne lepődj meg ha zöld lesz a széklete mert nálunk is az volt és ismeretségi körben is több anyukánál.


Hasfájásra még próbáld ki a Biogaia és Espumisan kombinációt nekünk az is sokat segített.😊

2021. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tejmenteset, nem Ha hanem teljes tejmentes tápszert próbáljátok ki
2021. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a beba ha sensitive nem válik be ( a sensitive kifejezetten hasfájós babáknak készült) akkor valóban érdemes tejmenteset próbálni ( milumil pepti például)
2021. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Beba Expertpro Ha Sensiduo, és nem kell sem az infacol, sem az espumisan, mert attól csak rosszabb volt.

Sűrűbb állagú, mi 2-es (3+) cumisüveg fejjel adjuk, azzal jobban ki tudja szívni, de mégsem ömlik.

Utána is voltak pukik, de közel sem volt olyan rossz a helyzet, mint előtte.

2021. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a milumil komfort hozott látványos javulást. Persze igazából az idő oldotta meg teljesen a problémát, de mikor ezt kezdte el kapni akkor sokkal jobb lett a helyzet. Előtte üvöltött éjjel-nappal, aztán már csak esténként. Ez hatalmas javulás volt.
2021. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!