Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Problémát jelenthet e ha a...

Ginger0123 kérdése:

Problémát jelenthet e ha a tápszert nem forrázzák le?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm babavízbe kavarja a tápit és pár mp re berakja a mikroba és úgy adja a babának. A baba születése óta problémás hol kaki hol pocak fájás mindig van valami. Én erre tudok gondolni, hogy nem e azért mert nem felforralva és visszahűtve adja a tápit. Mi is tápisak voltunk de én mindig a dobozon leirtak szerinte adtam. Forralja visszahutve. Folyamatos kapcsolatban van a dokival de már a doki sem tud mire gondolni mi lehet a baj.beba ha tápszert kap a kicsi. Váltás is volt most egy speciálisabb konkrétan hasfájásos beba ha tápit kap. De igy is probléma van. 2 hós a baba.
2021. aug. 26. 13:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

“Problémát jelenthet e ha a tápszert nem forrázzák le?”

Ez a kérdés, nem pedig az, hogy “Problémát jelenthet e ha a tápszert nem forrázzott vízzel készítik el?”

Tehát a tápszert forralja, nem a vizet.

2021. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is szarul tette fel a kérdést. ,,A dobozon leirtak alapján "

Csak nem lehet olyan hülye ,hogy ráöntötte a vize majd felforralta.

2021. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
6. vagyok. A Kérdező vagy fogalmazni nem tud vagy tápszert készíteni. A leírása alapján ő a tápszert forralta, de remélem csak rosszul fogalmazott.
2021. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

"Problémát jelenthet e ha a tápszert nem forrázzák le?"


Vagy ő nem tud fogalmazni, vagy te nem tudsz szöveget értelmezni, vagy mindkettő, csak véletlenül pont ugyanolyan nyakatekert a gondolkodásotok :D Nincs baj a többi válaszoló értő olvasásával.

2021. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

Elég egyértelmű a kérdező (a "tápi" és "tápisak voltunk" szóhasználatok ellenére...) kétszer is azt írja, hogy az egész tápszert felforralja, és visszahűti, nemcsak a vizet. Idézem:

"a tápszert nem forrázzák le"

"mert nem felforralva és visszahűtve adja a tápit."

2021. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

Mi az hogy forralja visszahűtve? Már ez a momdat értelmetlen nekem.

Amúgy azt is megnézem, hogy leforráz valaki egy tápot, visszahűti....ami mennyi idő is? Az éhes baba közben hülyére üvölti magát. Ha előre készíti be az meg ugye nem jó.

2021. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem ezt, hogy a mai világban mindenki, tisztelet a kivételnek csak belekötni bír mindenbe. De mindenbe. Aki akarta megértette amit kérdeztem, aki nem az pont nem érdekel.

Hálásan köszönöm a segítő válaszokat.

Kedves kötekedők jelzem nem a tápszert forráztam hanem a vizet.

Nem kell egyből kritikán aluli véleményeket írni, hogy gratulálok mert kiölted ezt azt amazt, inkább kérdezz vissza hogyan is értem. Emberből vagyon enis, mint ti. Hibazok. Lehet nem volt pontos a megfogalmazásom, de mégis volt aki értette. Kérdezz vissza és pontosítok. Ne egyből csak a rosszat nézd. Meg itelkezz. Örülök, hogy mindenki olyan tökéletes itt aki ítélkezik. 😑😑😑

2021. aug. 26. 14:51
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Ítélkezni pont te akartál az ismerősöd felett, mert nem úgy csinálja ahogy te.

Nem mi értettük félre, te fogalmaztad mef rosszul (még csak nem is félreérthetően)

Ha nem tudod h a babavízzel hogy kell csinálni a tápszert, akkor olvass utána. Ne találgass h xy rosszul csinálja

2021. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Te jó isten.ki akart ítélkezni az ismerősöm felett? Pont azért kérdeztem meg itt mert nem tudtam lehet e vagy jó e úgy és nem e azért fáj a hasa.
2021. aug. 26. 15:07
 20/26 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, itélkezés nélkül kérdeznem szerinted miért létezik "babavíz" ha szerinted ugyanúgy forrázni kell mint a csapvizet? Komolyan érdekel. A babaviz nyilvan attol babaviz, hogy fogyaszthato babáknak abban az állapotban.
2021. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!