Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Problémát jelenthet e ha a...

Ginger0123 kérdése:

Problémát jelenthet e ha a tápszert nem forrázzák le?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm babavízbe kavarja a tápit és pár mp re berakja a mikroba és úgy adja a babának. A baba születése óta problémás hol kaki hol pocak fájás mindig van valami. Én erre tudok gondolni, hogy nem e azért mert nem felforralva és visszahűtve adja a tápit. Mi is tápisak voltunk de én mindig a dobozon leirtak szerinte adtam. Forralja visszahutve. Folyamatos kapcsolatban van a dokival de már a doki sem tud mire gondolni mi lehet a baj.beba ha tápszert kap a kicsi. Váltás is volt most egy speciálisabb konkrétan hasfájásos beba ha tápit kap. De igy is probléma van. 2 hós a baba.
2021. aug. 26. 13:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele, hogy a babavizet lehet inni úgy ahogy van. A tápszer minősége miatt nem tudtam, hogy jó e úgy, hogy felforrt visszahutott víz helyet babavizzel kapja a baba. Én azt hittem, hogy akkor nem "készül el" rendesen. Mivel még az "én időmben" nem volt ilyen hogy babavizzel tápszert. Hanem felforraltuk a vizet hozzá.
2021. aug. 26. 15:15
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Értem, tehát azt hitted, hogy a babavíz jó ahogy van meginni simán, de táphoz már forralni kellene?

Nem, nem kell táppal is ugyanúgy "működik" nem rontja el egyik a másikat.

A baba meg simán csak hasfájós lehet.

2021. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen. Azt hittem.
2021. aug. 26. 15:23
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező,Te vagy a kötekedő anyós?! :D Mindenben kritizálni akarod a menyed és persze Te mindent jobban tudsz. "Az én időmben" tehát nem barátnő vagy.

Nem,a baba pocija biztos nem fáj attól,hogy nem forralt vizet használnak. Lehet a cumisüveg nem jó, túl sok levegőt nyel. Ma anticolic cumisüveget tudom ajánlani.

2021. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%

Annyi oka lehet a hasfájásnak. A lányom konkrétan kihányta a babavízzel készült tápszert (pedig ugyanúgy készítettem mint a sima forralt csapvízzel)

De ez ugye az én lányom.

Lehet a tápszerben van valami olyan, amit nem bír a hasa. Érdemes lehet más márkát kipróbálni.

Egy ismerősöm gyereke például nem bírta a bebát,másik pedig a milumiltól ordított, a beba pedig jó volt neki. Viszont a milumil ha startot nem ajánlom. Többen is panaszkodtak, hogy rettentő hasfájós lett a gyerek tőle.

Mi a Lactogen Harmony 1-et használjuk, tökéletes. De van olyan baba aki nem issza meg.


Sok büfiztetés, anticolic cumisüveg.

2021. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hálásan köszönöm neked a kommentet 🙏🙏🙏
2021. aug. 29. 07:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!