Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres kisbabának mennyi...

Tápszeres kisbabának mennyi teát-vizet kell adni,ha egyáltalán kell adni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell semmit pluszban. Elavult tanács.

A tápszer ugyanúgy szomjoltó is, mint az anyatej, hisz 90 %-a víz.

2021. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell adni.
2021. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyik gyerekemnek sem adtam külön. A kánikula kivétel volt, mert akkor voltak szomjasak is, de ezen kívül elég volt csak a tápszer.

Mindhárom gyermekem tápszeres volt, ebből 2 már kiskamasz :)

2021. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindkét (tápszeres) gyerekem akkor kezdett el inni pluszban, amikor már volt(ak) kiváltva étkezés(ek). Amíg minden étkezésre tápszert ittak, meg sem próbáltam adni nekik, minek? A tápszer vízből van. Később sima vizet ittak amúgy.
2021. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell adni, viszont az én tápszeres babám a nyári hőségben csak úgy nyakalta a vizet
2021. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem tudom milyen tápszert kapnal mostanában, de nálunk a Miluakármi.mellett kellett babavíz, majdnem kiszáradt a gyerek. Simán megivott már pár napos korában is fél-egy devi vizet.
2021. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Noveremnek tapszeres volt a lanya. Es nem igens szerint kapta. 3 orankent az elejen es a doki tanacsara a 3 oras idovallumok kozott vizet/ teat kaphatott ha igenyelte.
2021. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Az én babám extrém hasfájós volt, 2 hónapos korában javasolta gyermekgasztroenterológus, hogy nyugodtan adjak neki egy kis babavizet, teát, akár 50 milit is étkezések között, ha megissza, de pár kortyot legalább. Rengeteget enyhült is a hasfájása! De ha nincs ilyen gondotok, akkor nem kell adnod...
2021. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, az én 3 hónapos lányom szája cserepesre szárad ha nem adok neki inni a tápszer mellé.

Nekem védőnő és a gyerekorvos is javasolta hogy adjak inni ha elfogadja.

2021. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Mimdig adok neki anyatej mellé is.

Mi is iszunk leves után is, pedig az is víz

2021. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!