Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy bofiztessem a babám pl...

Rizsaa kérdése:

Hogy bofiztessem a babám pl az esti altatásnal ? Issza a tápit úgy tud el aludni nagy nehezen viszont ha fel veszem Bofizni egyből fel kel

Figyelt kérdés

Ti hogy csináljátok ?

Nagyon nehezen tud el aludni szóval örülök ha alszik szegény. Nagyon hasfajos



2022. jan. 9. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy esti alvásnál nem szoktam. Örülök ha alszik, mwx büfiztetem 2 cici között. Te is szakítsd meg az étkeztetést egy büfire. A végén örülj hogy alszik és simán fektesd le.
2022. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen jó ötlet. De ahogy ismerem ordítana ha ki veszem a szájából :)
2022. jan. 9. 00:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Max a második menet lenyugtatja xD ordít jön a második etetés és szundi.
2022. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Böfi? Tápi? Öhmmm oké...
2022. jan. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Éjszaka én sosem büfiztettem, pedig a lányom tudott ám produkálni szép nagy bukásokat és még hasfájós is volt. Szerintem éjszaka lazábban az izmok, szervek, így ha a baba nem igényli külön, nem kell böfiztetni.

Én csak kivettem a kiságyból, vagy fogtam a cumisüveget, később már azt sem, megírta a tápszert és aludt tovább. Egyszer sem bukott éjszaka.

2022. jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 l0m3x ***** válasza:
15%
Megértem ha egy szülőnek szüksége van segítségre, de ha írástudatlan, akkor miért vállal gyereket?
2022. jan. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
6. Mert ahhoz nem kell ész, csak nemi szerv.
2022. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nektek mi bajotok van 4,6,7? Ha böfizik a baba, ti hogy mondjátok, megböfögtetem? Ja és ti biztosan nem becéztek semmit, hogy így le kell szólni az anyukát a tápi szó miatt...csomóan hívják így amúgy. Egyre frusztráltabbak az emberek.


Kérdező, én is azt tudom javasolni, amit előttem, hogy kicsit szakítsd meg böfiztetni, addig adj neki cumit, sétálj vele, rázogasd. Valószínű, hogy a tápszer másik felétől újra bealszik. Nálunk is muszáj a böfizés, különben vagy visszabukja a lányom, és akkor szörcsög az orra és arra felkel, vagy pukizik egész éjjel és nem alszik :(

2022. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Én nem fikáztam a kérdezőt a böfi meg a tápi miatt, felőlem becézze ahogy akarja. 6. Kérdésére válaszoltam. Szaporodáshoz nem kell ész, ezt te sem vitathatod.
2022. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én sokszor a kiságyban adom neki a tápszert, mert ilyenkor félálomban olyan szépen eszik, nem nyel levegőt, igy nem is kell büfiznie. Még legalább negyed órát azért hallgatom a légzését evés után és ha gubanc van, akkor mégis kiveszem, amúgy hagyom aludni.
2022. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!