Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Igény szerint szoptatásról...

Igény szerint szoptatásról szeretnék átállni tápszeres táplálàsra. Mit javasoltok? Innentől 3 óránként kell akkor etetnem? A tejet fejjem le ami a mellemben van? 5 hetes a baba Egyéb javaslat?

Figyelt kérdés

Eddig együtt aludtunk. Ez maradjon most is így? Azért aludtunk együtt mert így könnyebben tudtam éjjel szoptatni

Köszönöm ha tudsz segíteni


2022. ápr. 22. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha eddig igény szerint etetted, nyugodtan etesd ezután is így. Fejned muszáj lesz, ha van tejed, különben begyullad a melled. Azt pedig, hogy hol aludjon a gyerek, majd te kitapasztalod. Én sose altattam magunk között, más meg erre esküszik.
2022. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia minél többet fejsz annál több fog termelődni.

Mindig max annyit fejjél le h nem feszüljön és ha lehet ne gyulladjon be.

Hosszú menet lesz.

Biztos nem lehetne maradni a szopinál? Az hogy hol alszik az a te igényed. Ha szeretnéd akkor maradjon melletted.

2022. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Az lemaradt h a tápszeres babákat nem igény szerint etetik. Kb 3 óra . Nyilván ha nem bírja ki egyen előbb de be fog állni.ha jól tudom azért a tápszer jobban telít így tovább fogja bírni.
2022. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tápszeres babákat is lehet igény szerint etetni, csak értelemszerűen nehezebb, mert nem tájékoztat előre a baba, hogy most 30 milit kérek, annyit csinálj, köszönöm. Pár hónap után viszont be szokott állni egy sablon.

A melledet annyira kéne fejni, hogy ne gyulladjon be, de ha nem szoptatsz, idővel apadni fog.

Az együtt alvás a te döntésed, ha nektek jó úgy, aludjatok együtt.

2022. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon segítőkészek vagytok. Az alvást akkor még átgondolom. Fejni tudok majd géppel. Akkor majd csak fokozatosan csinálom.
2022. ápr. 22. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!