Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha lenne ilyen lehetosegetek...

Ha lenne ilyen lehetosegetek etetnetek tapszerrel a babat?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk, nem tudom hogy otthon kapni e, de az egyik nagyobb aruhazban, illetve bababoltban lattam hogy lehet kapni kész, azonnal fogyaszthato tapszert, ami 200 ml. Az 1 honapos babam allandoan cicin akar lenni, a cumit nem fogadja el, igy neha a taxiban, vagy ismeros autojaban nehez megoldani az etetest. Ezert arra gondoltam hogy kiprobalnam ezt a tapszert neki ha elmegyunk valahova.( ket hetente 1x van egy nagyobb 2-3 oras kiruccanasunk korhaz miatt). Ti mit gondoltok errol?

2022. ápr. 30. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem próbáld ki, vésztartaléknak eltudom képzelni. Bár nem biztos hogy el fogja fogadni.
2022. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Az én babám kezdettől tapszeres.

Azért az embernek kialakul rutinja a tapszer házon kívüli készitése terén.

Pl én baba vizet melegitek indulás előtt, jó melegre csinálom, termoszba teszem, és azzal keszitem el a tapszert a cumisüvegben.

De ha csak 2-3 órára kell menni valahova, akkor megcsinálom a tapszert otthon, jól megmelegítem, a cumisüveget melegentartóban viszem magammal, és azt eszi a gyerek. Tudom, hogy elvileg ezt így nem lehetne, de semmi baja nem lett tőle a gyereknek.

2022. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Én szoptattam, de ha mentünk valahova akkor tápszer. Szerintem teljesen rendben van, nem mindig megoldható a szoptatás kényelmesen , én meg mindenáron nem is akartam.
2022. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Ugye NEM menetközben az autóban akarod tápszerrel etetni??
2022. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Én azt gondolom, hogy a kizárólagos anyatejes táplálásnak van egészségi előnye. Csak akkor adnék tápszert, ha nem tudom másképp megoldani, kisebb kényelmi probléma miatt nem. Bár nekem nem nagyon volt olyan eset, hogy a tápszer lett volna kényelmesebb.
2022. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4. Valaszolo nem ertem hol a problema. Nyilvan nem en vezetek, utas vagyok.
2022. ápr. 30. 18:57
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Te hülye vagy. Gyereket nem etetünk menet közben. Soha. Balesetveszélyes.
2022. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
7 te meg bunkó, lehetne szépen is elmondani, ha ez eddig nem jutott eszébe!
2022. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Csatlakozom. Baromságra készülsz. Ha éhes a gyerek, akkor akár anyatej, akár tápszer félre kell húzódni és úgy megetetni. Egyébként sem egészséges 2-3 óra egyhuzamban az autósülésben egy újszülöttnek.
2022. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem adnèk anyatejes gyereknek tàpszert. Tènyleg balesetveszèlyes ha fèlrenyel, de èn erre nem gondoltam. Simàn megszoptattam ùgy a gyerekem, hogy mindketten be voltunk kötve, ès előrehajoltam szoptatni.
2022. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!