Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 15 hetes anyatejes babám...

15 hetes anyatejes babám szeretném tápszerrel etetni. Nem fogadja el. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Több cumisüveget is próbáltam napok óta de nagyon elutasító. Abszolút nem eszi meg
2022. jún. 29. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért, nincs tejed? Vagy csak azt hiszed nincs tejed? Nem mindegy, volt időszak amikor én is félreértettem a jelzéseket,de igenis volt tejem. Amúgy talán bejön a svéd itatópohár.
2022. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 hónap alatt 280 grammot hízott. A szoptatás folyton problémás. Sír, kiabál néha ordít rajta. Csapkodja a mellem és elégedetlen. Szopi után is tömi a szájába a kezét és sír.

Néha már amikor közelednek felé a mellekkel elkezd sírni. Nagyon rossz

Egyedül az éjszaka az ok

Akkor szopi és alszik vissza

2022. jún. 29. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj ki más tápszert. Nem biztos, hogy az üveggel van a baj.
2022. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet hogy erős a tejleadó reflexed? Nálam akkor csinált ilyet,hisz éjjel elvileg kevesebb de zsírosabb tejed van szóval ha nem lenne tejed akkor éjjel sem lenne. Keress fel szoptatási tanácsadót. Vagy van erre facebook csoport is.
2022. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Próbálj ki másik tápszert, nekünk is harmadik féle vált be.
2022. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap kipróbálok más tápszert is
2022. jún. 29. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a probléma és úgy oldottam meg, hogy a lefejt anyatejet összeöntöttem a kész kikevert tápszerrel. Így legalább elfogadja és nincsen szenvedés.
2022. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk tehéntej-allergia tünete volt, amit leírtál. Nálam egyértelmű volt, hogy van elég tej, gyakorlatilag ömlött.


Cumisüveg ügyben nem tudok segíteni, az enyém se fogadja el, bár szerencsére nekünk nem kellett nagyon. Kiskanálból, svéd pohárból lehetett pici lefejt tejet adni neki (mást nem próbáltunk). De nem vártuk meg, hogy nagyon éhes legyen, lehet, hogy akkor elfogadta volna.

2022. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy hülyeséget mondok, nekem is a védőnő mondta. Nagyon aggódtam hasonló okok miatt, hogy nincs elég tejem. (Bár mondjuk az én babám kiegyensúlyozott, ennyi a különbség, de alig hízott, és az éjszakák nálunk is sokkal jobbak voltak.) Azt mondta, hogy kínáljam meg tapszerrel, ha én ettől megnyugszom, de rám fogja köpni az egészet. Azt mondta, hogy az anyatej sokkal finomabb, és hogy a tápszert csak akkor fogja megenni, ha végképp nagyon éhes. Nem fog éhen halni, ha kínálva van. Kipróbáltam, nem kellett neki sem. éjjel többet fejtem, nekem az bejött, és nappal is az anyatejet adtam vissza. Nem tudtam sokat lefejni, éjjel is csak max. 60 ml-t, de úgy tűnik pótlásnak bejött, mert elkezdett kicsit hízni. De jó ötlet keverni a kettőt, hátha úgy elfogadja.
2022. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!