Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi idős koráig sterilizált...

Mennyi idős koráig sterilizáltátok a baba cumisüvegét, cumiját?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Egyetlen alkalommal főztem ki a cuccokat, tiszta kicsapódás lett minden. Most fél éves, köszöni, jól van.
2022. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem minden alkalommal, de fél éves koráig sterilizáltam időnként a dolgait.
2022. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

2 hós koráig, akkor hagytuk el a cumit.


Viszont én nem tudtam mindennap ezt megcsinálni, így heti 1x főztem ki csak a dolgait.

2022. szept. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

A lepontozóknak mi baja van?

Ennyire aggódnak a gyerekeinkért?

Akkor jöhetnek sterilizálni 6x egy nap, privibe írjanak a címért.

2022. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kb. fél éves koráig, utána lett mosogatógépünk, azóta én nem sterilizálgatok feleslegesen. Akkortájt kezdtük a hozzátáplálást is, nem fertőtlenítgettem minden kanalat, edényt és egyebet.

Előtte csak játszócumi volt és néha cumisüveg, amiket sterilizáltam, de már akkor is furának hatott, hiszen 3 hónapos korától kb. mindent a szájába vett, ami a keze ügyébe került.

2022. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában heti kétszer sterilizálok, de egyre feleslegesebbnek érzem, mert már mindent a szájába gyömöszöl a 4 hónaposom. :D
2022. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
Megvásárláskor egyszer, többet soha nem sterilizáltam. használat előtt elmostam, és rácsorgattam 5-10másodpercre öblítésként a bojlerből kijövő, kb. 60 fokos vizet. Mosogatószert sem használtam a mosogatáshoz, csak üvegmosót és tiszta vizet.
2022. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Soha nem sterilizáltam. Három gyerekem van, évente egyszer vagy egyszer sem voltak betegek.
2022. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!