Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az igaz, hogy fejéssel elősegí...

Az igaz, hogy fejéssel elősegítem a tej apadását?

Figyelt kérdés
Kisbabám 4 hetes. Sajnos tejbelövellésem nem volt, minimális tejem van a kezdetektől, ezért a 4. Naptól pótlást kap. Szoptatni is csak bimbóvédővel tudom, ezt vágták hozzám a kórházban, mert nem tudta bekapni a mellemet. Azóta kínkeserves a szoptatás, mert egyre inkább elutasítóbb a cicivel szemben, türelmetlen a bimbóvédővel vacakolni, biztos vagyok benne, hogy nehezebb és kevés tej jön, de mindig látok tejnyomokat a védőn, és nyilván a cumisüvegből könnyebb enni. Szoptatási tanácsadó nem segített érdemben. A védőnő javaslatára szaporító fejést csinálok, de most azt olvastam, hogy ez el tudja apasztani ezt a kevés tejet is. Mostmár ott tartunk, hogy tegnap óta nem hajlandó cicizni, és egyszerre 20 ml tejet tudok fejni.

2022. nov. 15. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szaporító fejés nem tudja elapasztani a tejet.

Ha valaki el akarja apasztani a tejét, akkor szokták tanácsolni, hogy mindig csak egy kicsit fejjen le, hogy ne feszüljön, fájjon a melle.

2022. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy nagyon jó csoport ahol ha csak a hozzászolasokat olvasod talalhatsz megoldást a problémadra. Szakértők válaszolnak a kérdésedre.

Sok sikert.

2022. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogja elapasztani de sokat segítene az igény szerinti szoptatás, a tápszer és a bimbó védő elhagyása. Nagy eséllyel cumizavaros. Szoptatási tanácsadó kellene
2022. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy apasztottam el, hogy teljesen lefejtem (különben csomós volt) és a fejések közti időt egyre jobban toltam. Napi 4 fejésről 4 hét alatt tudtam elapasztani.
2022. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tehát ezt a fajta fejést amit én csináltam, nem javaslom.
2022. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!