Milyen cumisüvegmosó kefét használtok, ami bevált?




válasza:Én is a dm-est használom, de tiszta, rendes mosogató szivaccsal kb 3-4 naponta szintén átmosom, darabjaira szedve az egész cumisüveget.
(Nekem már nem lell sterilizálni, de így vagyok nyugodt.)




válasza:Mam-os uvegeket szet lehet szedni, asszem az anti-colicot, talan arra gondol a 4-es.
Ezen kivul a sima uveget nem lehet elmosni szivaccsal szerintem vagy csak nem megy, passz :D
De ez az uvegmoso kefe tokeletes, amit mar linkeltek, evek ota hasznalom.




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Érdekelne, hogy van-e értelme kísérletezni vele, mert a 3 kis kanál tápszer előtt iszonyú hasfajast okozott a babának ,most reggel az 1 hát fél kanáltól meg halkan nyöszörögve alszik. Már nem tudom van-e értelme kínozni a gyereket, mert nincs erős refluxa, csak ha...
Összetételben ugyanaz, mint a többi márka hasonló terméke, csak sajátmárkás ezért olcsóbb?
Kétségbe vagyunk esve. 4 hetes babám nyugodtan eszik (anyatej és tápi) majd hirtelen keserves sirás, nehéz vigasztalás. Infacolt és espumisant kap. Éjszaka annyira sír, hogy menni kell vele egy kört a házban, hogy megnyugodjon, mert addig nem kapja be a cumisüveget....
Sziasztok! Kb 3 hete van hasmenése a fiamnak. Most 14hónapos. Voltunk orvosnál. Diétára fogta. Csak alma,banán,rizs és krumpli amit ehet és a tápszer napi 2szer. Ezek mellett kellett adni nek normaflore-t és enterolt. Viszont a hasmenés nem szűnik. Napi 5-6 széklet...
Mennyi időközönként és hány ml-t eszik belőle babátok? Mi 3 hósak vagyunk.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




