Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miután elkészítettem a tápszer...

Miután elkészítettem a tápszert, az meddig áll el szobahőmérsékleten?

Figyelt kérdés
3 hós babának, éjjel 2kor csináltam, mert mozgolódott, azt hittem felkel majd enni, de nem kelt, ízre semmi változást nem érzek. Csapvíz alatt kicsit langyosítok rajt, még odaadhatom neki, vagy már ne?

2012. aug. 21. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig a melegben állt, akkor már nem adnám oda ilyen pici babának. De ha feltétlen ragaszkodsz hozzá, akkor elötte rendesen forrald fel, a meleg viz alatt langyosítás csak az esetleges kórokozókat szaporitja benne.


Máskor meg inkább este készitsd el az éjjeli tápszert, tedd az üvegbe, és úgy a hütöbe. Ha tényleg felkel a pici, akkor pár perc alatt meg tudod melegíteni (mikróban vizet forralsz és abba állitod az üveget vagy cumisüvegmelegitöt használsz), ha meg nem kell, akkor ott garantáltan nem lesz baja reggelig.

2012. aug. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de általában egész éjjelt átalussza, ahogy most is, csak kicsit mozgolódott ezért hittem, hogy felkel, addigra meg nem telt fel a cici, mert amúgy szopizik, de már sajnos nem elég neki, ezért 1 evés tápszer 1 evés cici nálunk..:S
2012. aug. 21. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom, két óra a max. Már ne add oda neki, még pici a babád, ne kockáztass.
2012. aug. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, biztos, h nem adom oda már neki! :)
2012. aug. 21. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!