Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az lenne a gondunk, hogy 9...

Az lenne a gondunk, hogy 9 hónapos lányomnak kb.3-4hete nem kell a tejci. Kap tápszert de attól puffad és mindent kihány. Ilyenkor mit adjak neki?

Figyelt kérdés
A gyerek orvos írt fel tápszert,csak éjjel kell neki adni mikor felkel,de éjjel nagyon fel puffad tőle a hasa,napközben meg mindig hány tőle.Ezért abba hagytam nem adok neki tápszert.A tejpépet eddig ette,de már az sem kell neki elfordítja a fejét ha etetném vele.Mit adjak neki ezek helyett?Kefír,joghurtos,túrót,adok neki.

#tápszer #hozzá táplálás.
2012. aug. 28. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen tápszert használsz, de a Milupa-tól lehetett kérni mintát. Én megpróbálnék mintákat kérni, hátha valamelyik beválik és nem kell kísérletezgetni.
2012. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Beba pro a tápszer amit használtunk.Lehet,hogy más milyen tápszer jó lenne neki?
2012. aug. 28. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
HA-s tápszert kapott? Esetleg azzal lehetne próbálkozni. Vagy rizstej? Por formában kapható,és pont úgy csinálod meg, mint a tápot.Bár nem tudom ő kaphat-e már (a miént laktóz, koleszterin és gluténmentes.).980Ft/doboz 4liter van belőle.
2012. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én közben olvasgattam és valahol írták,hogy a tejpép is tápszer alapú,és azzal ki lehet váltani a tápszert,viszont így,hogy már az sem kell neki,esetleg nem tudjátok,hogy gyümölcsöt lehet-e bele keverni a tejpépbe?Előre is köszi a válaszokat.
2012. aug. 28. 18:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Lehet, hogy csak az a tápszer nem jó. Gondolom az orvos HA-s tápszert írt. Nekem szerencsém volt, mert a kislányomnak nem volt gondja a tápszerrel, de nagyon sokszor olvastam itt is, hogy próbálkoznak, de a sokadik tápszer jött csak be.

2012. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy belekeverhetsz. A lányom az őszibarackkal szerette legjobban.Ha még nem eszik darabosat, akkor pl párold meg és turmixold le a hozzávalókat -alma, banán, szilva, és a úgy tedd bele a tejpépet, vagy Sinlacot.
2012. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Beba pro H.A.2-t írt az orvos.Mást még nem próbáltunk.
2012. aug. 28. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok :-)


Igen, belerakhatsz neki gyümölcsöt a tejpépbe. Én raktam bele üvegeset is, banánt, őszi-almát. De amilyen gyümölcsöt már evett, nyugodtan rakjad bele, hátha úgy megeszi.

2012. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Biztos azért nem kell neki mert már unja az ízét.Próbálom kicsit feldobni neki valamivel lehet beválik!Ha esetleg enné így a tejpépet akkor nem is kéne neki tápszer.Vagy azért 1éves korig az mindenképp kell?
2012. aug. 28. 18:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj ízesített tejpépet adni. Kislányom 1 éves koráig a Milupa HA vaníliás tejpépet ette.
2012. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!