Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Négy hónapos kibabám, eddig...

Baboly kérdése:

Négy hónapos kibabám, eddig órához etettem, de már nem működik a dolog. Sokszor keveset eszik kb 6-7szer egy nap, ami nem tul jo, mert tápszeres baba, no meg összevissza az életünk! Szeretnék végre normális napirendet bevezetni, de nem tudom hogyan?

Figyelt kérdés
Szoval keveset eszi,mert azt hiszem éhes,de még nem volt az. Egy ora mulva viszont keservesen üvölt,na akkor már éhes! Egyszerüen nem tudom megkülömböztetni a sirásokat... Segitsetek,hogyan tudnék vm napirendet faragni ebböl a káoszbol????

2012. szept. 27. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Alakíts ki valamilyen időbeosztást. Etesd 3- 4 óránként. Ettől sűrűbben ne! Néhány nap után látod majd, hogy mikor akar enni.

Nem kell mindig eteni, ha sír. Annak más oka is lehet.

2012. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
eleinte én is igy volt a babával sirt egy órával az etetés után és akkor megetettem megint de csak alig evett, utánna meg amikor ténylegesen kaja következett megintcsak orditott. tartsd be a 3 órás (vagy amennyit szoktál) etetést ha közte sír lehet hogy csak szomjas, sőt a tápszerre szomjasak a babák, adj neki teát vagy babavizet. nálam ez bejött. de van hogy nálunk csak fáradtságtól sirt mert nem aludt el kaja után. elringatom elalszik, vagy csak cicire teszem és elalszik rajta. lehet hogy csak a közelséged hiányzik amit a tápszeres cumisüveg nem tud pótolni csak a cici
2013. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!