Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszerek vannak, amit...

Milyen tápszerek vannak, amit 3 hónapos babának lehet adni? Mennyibe kerül recepttel?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 1-es tápszerek javasoltak ilyen idős korban. Ha nincs semmi betegsége a babának, akkor receptre és recept nélkül is ugyanannyiba kerül a tápszer. Gyógyszertárban szerezd be őket, de Tesco, dm és hasonló boltokban, mert ott sokkal drágábbak. Sőt gyógyszertárak között is van 1-200 Ft eltérés...
2012. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Valami olyat szeretnék ami "jó" árban van. Bár nem tudom mennyibe kerülnek. Sajnos elapad a tejem, nincs más választásom. :(
2012. nov. 14. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

A Humana 1-es 550ft volt. A Humana baby fit plusz 610ft receptre. Ezt felírják fél éves kor után is, mert bukós babáknak szokták felírni. Nekünk nagyon jó.

Vannak olyan tápszerek is (a HA tápszerek), amik recepttel 2400ft-ba kerülnek.

Amiket írtam mind 500gr súlyúak.

2012. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Milumil HA 1-et írt fel a doki, 5000 ft körül volt a 2 dobozzal.
2012. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Milumil Optima 1-et eszik, 0-6 hónapos korig ez van. Az orvos szerint ez a "legfinomabb" tápszer. Receptre 900-1000 ft között van, 900 grammos kiszerelés. Tescoban 3500 körül láttam... Elapad a tejed? Nekem is két hónapja lett kevés tejem, de megpróbálok minél többet szoptatni, miközben hozzátáplálok(5 hónapos a kisfiam) . Kevés tejmennyiség is fenntartható. Remélem tudtam segíteni, jó babázást!:)
2012. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettetek.

Megpróbálom fejéssel visszahozni + homeopátiás bogyót veszek. Nagyon szeretném, hogy a kislányom minél tovább tudjon szopizni. Nagyon el vagyok keseredve, félek, hogy nem fog sikerülni. :( Első babám, így igazi paramami vagyok.

2012. nov. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!