Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adhatok a kisbabának egyszerre...

Adhatok a kisbabának egyszerre tápszert meg anyatejet?

Figyelt kérdés
Tápszerrel megetettem de tartok attól, hogy nem volt elég neki, ezért gondolnám anyatejjel megetetni még. Nem fog megfájdulni a kis pocija? Kinek milyen tapasztalatai vannak ilyen téren? (2 hetes kisbaba)

2013. jan. 2. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk kezdettől fogva kellett egy kis pótlás, szopi, utána ha még éhes volt kapott egy kevés tápszert, muszáj volt...

Azt nem tudom, hogy ettől vagy egyébként is így lett volna, de az első 2 hónapban hasfájós volt... De szerintem nem ettől...

2013. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

de miért nem szoptatod előszőr és ha még kell, akkor adsz neki pótlást?


nem lesz baja attól, hogy kap ezt is azt is!

2013. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet neki mindkettőt adni, sokan csinálják.

Az enyém csak a tápszertől volt hasfájós, így a tápszer+anyatejtől is (szerintem a sorrend emésztés szempontjából mindegy, de ha szoptatni akarod, előbb cici, ameddig csak kéri). Mikor már csak anyatejet kapott, elmúlt a hasfájósság (vagy egyébként is elmúlt volna).

2013. jan. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
100%

Lehet, de csak akkor kellene, ha nagyon muszáj. Még be sem állt a tejtermelésed, vagyis most kéne rágyúrni a szopira, hogy később jól menjen a dolog....

De mindenképp először szoptasd, sőt, amilyen gyakran csak kéri, mert így nő a tejmennyiség. Tápszert csakis végszükségként kéne, mert károsítja a bélflórát.

2013. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!