Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10 hetes tápszeres kislányom...

10 hetes tápszeres kislányom napközben 3-4 óránként 150 milit eszik este 9-10 körül eszik utoljára ezután csak reggel 6-kor,3700grammal született most 6700 gramm. Nem túl sok ez? A tiétek mennyit eszik, és hány gramm?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj rajta, mert ha ennyit eszik, úgysem adhatsz neki kevesebbet. Az enyém 3050 g-mal született, kisebb is volt ennyi idősen mint a tiéd, és még most sem alussza át az éjszakát. Kevesebbeket evett, de akkor még kapott tejet. Most 7 hónapos, egyszer ébred éjszaka enni, utána pedig hajnalban. 7,5-8 kg körül van. Le fog lassulni a babád gyarapodása, az első hónapokban többet híznak, szóval ne aggódj emiatt.
2013. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ , ez meg nyugtató hogy lassulni fog :-) , mondjuk én így imádom ahogy van az összes hurkájával együtt :-)
2013. jún. 30. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is 10hetes a kislányom :) én igény szerint tetem igaz nekem sokat eszik egyszerre 240ml (hiába akarok kevesebbet adni neki nem megy) 3500gr született és a 2hónapos mérésnél volt 5300gr (most nem tudom mennyi mert nincs itthon mérleg) nekem van mikor egy nap csak 3szor eszik.
2013. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:-), a tiéd még mindig jobb súlyban van ,ő is tápszeres? én csak attól tartok hogy így esetleg felnőtt korábban miattam lesz túlsúlyos mert valamit nem jól csinálok, de azért az első válaszoló megnyugtatott :-). ez miatt sikerült is összekapnom 2 emberrel , az egyik a barátnőm volt mert egyfolytában csak azt hallottam tőle hogy hú de nagy azta nagyobb mint a az övé stb. ez nem zavart volna ha elmondja egyszer na de mikor már 1 órán belül 45 percig erről beszél....... na az már sok. a másik egy öregasszony volt ő kb 10 percig firtatta aztán megkérdezte fel e veheti mire én hát persze , aztán elkezd gondolkodni és megkérdezi: és ha kimegy a derekam? (hozzáteszem 9 kilós gyereket szó nélkül felkapja) elvettem tőle a gyerekem és mondtam neki hogy nem muszáj felvennie attól nem lesz jobb kedve a gyerekemnek sőt nem szeretném hogy rosszakat álmodjon már így is eléggé megijesztette úgyhogy legyen szíves ha máskor átjön kezdjen valamit a hajával mert szegényem nincs hozzászokva ilyen látványhoz ( be volt csavarva a haja ) erre ő szó nélkül elment. lehet hogu durva voltam de nem bánom, mert hát ugye egy anya megvédi a gyerekét :-).
2013. júl. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!