Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hetes tápszeres a babám,...

3 hetes tápszeres a babám, egyre többször sír, etetés után, éjszaka. kólika?

Figyelt kérdés
a természetes módszereket már mind végigpróbáltuk(masszázs, szélcső, ringatás, büfizés). kinek mi vált be? (tea? cseppek? laktáz?) segítség!

2013. júl. 5. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az Espumisan cseppek jöttek be, minden étkezéskor az előírt mennyiség. Határozottan jobb lett tőle...
2013. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk tápszerváltás. Találtunk olyat, ami kifejezetten kolikas babáknak lett kitalálva. Aztán pluszban a cseppek, és végül a pólya. Abban remekül elaludt.
2013. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a leírtak alapján elég nagy az esély a kólikára, de ha változik a kakija színe, állaga, mindenképpen forduljatok orvoshoz. Ha pedig valóban kólika akkor mi a tornáztatásra, masszásra, és laktázcseppekre esküszünk.
2013. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és milyen az a laktáz csepp? már olvastam róla, de nem tudom eldönteni... attól félek, hogy, ha most adok neki, akkor nem fog beindulni természetesen a saját laktáz enzim termelése.. vagy ez hülyeség?
2013. júl. 5. 12:22
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm az infókat!!!
2013. júl. 5. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
mi úgy csináljuk hogy mikor látom rajta hogy nem sokára fel kell sokat mocorog akkor már elkészítem a kajáját. de a doki is javasolta hogy elkészít hetem előre de akkor tegyem be a hűtőbe azt már csak fel kell melegíteni. nekünk most kezdi ezt el pedig 2,5hónapos.
2013. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kipróbáltuk a laktázt (colief márka), végül ez jött be :)
2013. júl. 30. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!