Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája milumil pepti-t kap és ettől nem kakil a baba? Ha igen milyen tápszerre váltottatok? Mi az ami bevált?

Figyelt kérdés
2 hónapos a fiam, sajnos sok tápszert kap kevés a tejem. ezzel nem is lenne baj, nem vagyok tápszer ellenes de amióta kapja nem kakil magától csak a szélcső segít.
2013. aug. 21. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont ma íratok a lányomnak másfajta tápszert (Milumilt akartam, hátha attól jobb, de már bizonytalan vagyok), mert a mostanitól (BEBA Sensitive HA) ugyanaz a problémánk, mint nektek a Milumiltól. Ő kap minden kaja előtt Infacolt, így legalább pukizni tud.. Ajánlották a kamillateát jó sötétre főzve, kis fruktózzal. 1x bejött, azóta inkább csak lazítja a kakiját, és könnyebben kijön a szélcsővel.

Kíváncsi vagyok én is a válaszokra, hátha valaki okosat tud mondani.

2013. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
A Milupa Fermentált tápszer kifejezetten kakiproblémákra (is) lett kifejlesztve. Mi is azt használtuk, nagyon jó volt.
2013. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na most jöttem vissza a dokitól azt kaptam amit te kedves első beba ha sensitive nos meglátjuk hogy nálunk milyen hatást vált ki. mondták nekem is a kamillateát, nálam sem vált be max folyékonyabb igen a széklet. azt mondta próbáljuk ki ezt a tápszert amig el nem fogy aztán próbálunk mást ha nem váik be.
2013. aug. 21. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én is megjöttem a dokitól, Novalac IT-t kaptunk. Kíváncsi leszek.. Ha van kedved beszélgetni, akkor írhatsz privátot :)
2013. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám azt eszi születése óta kiegészítésként. Amíg szopizott is mellette, addig rendben volt a kaki, amikor elfogyott az anyatej, és csak azt ette mi is kinlódtunk elég sokat. Most már 7 hós, a milumil pepti 2-t eszi, és mellé gyümölcsöt, főzeléket és húst is, így rendeződött a széklet.
2013. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!