Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A Milupa tápszerek és tejpépek...

A Milupa tápszerek és tejpépek azért olyan édesek mert sokkal több cukrot tartalmaznak mint a többi márka?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez a dobozról derülne ki, hasonlítsd össze a boltban esetleg, ha más sem tudja választ,

De én nem vettem észre, hogy édesebb lenne, Milumil, Milupa, Nestle és Humana tápszereket, tejpépeket használtunk, meg egyszer Dm sajátmárkásat, nem éreztem, hogy bármelyik édesebb lett volna a másiknál, pedig mindet megkóstoltam...

2013. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a dm-essel, és a mülleressel hasonlítottuk össze. Valamennyivel tényleg több cukor van benne. Nem emlékszem, hogy mennyivel, de több. Tápszert néztem csak.
2013. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!