Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hónapos kisfiamnak milyen...

3 hónapos kisfiamnak milyen tápszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
tapasztalatok, hasfájás, széklet..?

2013. okt. 3. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Beba 1 vált be. Szerintem ez nagyon jó m inőségű tápszer.
2013. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi is beba 1-et használunk.a sima pro-t.napi 1-2 széklet,könnyen is kakil és a hasa sem fáj
2013. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekünk a milupa 1-jött be
2013. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam Milumil HA-t eszik. Bevált.
2013. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk a humana baby fit plus vált be de szerintem a doki tud javasolni sőt receptre a tápszer olcsóbb is.
2013. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5hós kisfiam Hipp Combiotic1-et kap,hónap végén mikor betölti a 6hót átváltunk combiotic2-re,nekünk doki ezt ajanlotta mivel nem csak probiotikum hanem prebiotikum is van benne,vas meg meg rengeteg vitamin mellette.Születésekor a kórházban Humanat kapott
2013. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, két utolsótól megkérdezném hogy a kakival minden rendben van e ezeknek a tápszereknek a használatakor? pocakja nem e fáj a babának?
2013. okt. 4. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
A Hippesben van vas ezert zöldes a kakija 3dokit kérdeztem és mind3 azt mondta a vastól van és ez normális sőtt ha napi 500ml-t megiszik nincs szügség külön D-vitamin pótlásra,pocija soha nem fájt,első hetekben max 2-3x és akkor is max 2percig.Rengeteget pukizik úgyhogy dolgozik a kis pocijában a combiotic.Mivel első 3hónapban szopizott viszont mindég ki kellett egeszíteni tápival is,4.hónapban már csak tápszert kapott ezárt elkezdtem a hozzátáplálást és a széklete keményebb lett olyan "emberes" es a szine attol függ épp aznap mit evett a tápszer mellett.
2013. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hippes vagyok :)próbáltam neki adni a Hippes üveges kajcsikat is és imádja őket,nem volt eddig gond sem a pocijaval sem a széklettel,viszont baratnőm kisfia aki 8nappal idősebb az enyémnél idáig csak anyatejes volt most pár hete humanat akart neki adni és a kicsi nem itta meg,persze minden baba más,ki kell próbálni ami szimpatikus és ha nem vállik be váltni kell.
2013. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!