Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres a babám.4.5 kg-mal...

Tápszeres a babám.4.5 kg-mal született és a jövőhéten lesz 4 hónapos. Hány óránként kellene ennie ennyi idősen? és hány ml-t?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy hány ml az ajánlott adag, az attól függ, hogy mennyi a mostani súlya. Tápszeres babák általában hosszabb időt kibírnak két evés között, de ez egyénileg változó.
2013. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én kb ez idő tájt tértem át a napi 6-ról napi 5-re, mivel addigra a 6 kínálásból 1-hez hozzá sem nyúlt. ebből voltam biztos benne, h neki már elég a napi 5x-i étkezés. 180 ml-t csinálok neki, ebből annyit eszik, amennyit akar. kb 2x eszi meg teljesen és a maradék 3 alkalommal gyakorlatilag 60 és 120 között bárhol megállhat. havi 1 kg-ot hízik. 3-4-5 óránként etetem, igény szerint. (5 akkor van, ha alszik, 5 óra elteltével ébresztem is enni, amúgy nem)


remélem, tudtam segíteni

2013. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj most látom elirtam a születési súlyt.nem 4.5 csak 2.5 kg. Köszi a válaszokat
2013. nov. 28. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!