Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Baja lehet a Beba HA Sensitiv...

Baja lehet a Beba HA Sensitiv tápszernek ha áttöltöm a kiürült Milumil Peptis dobozba?

Figyelt kérdés
Sokkal praktikusabb a fémdoboz, mint a tasak ezért gondoltam, hogy átöntöm. Nagyon kezdő vagyok tápszer terén, félek nehogy megromoljon. Ti áttöltenétek?
2014. febr. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanezt a tápszert használjuk és majd' 1 éve én is ilyen fémdobozban tárolom (egyszer hasmenés miatt kellett egy ilyen fémdobozos tápszert használnunk 1-2 hétig). Rögtön beleöntöm a fémdobozba, ha felbontok 1 zacskót. Szerintem semmi baja nem lesz ennek a típusú tápszernek sem a fémdobozban. :)
2014. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ki a dobozt, szárítsd ki alaposan és semmi baja nem lesz. Nekem tasakos gyerekitalom van, én csipesszel zárom le.
2014. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2014. febr. 11. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont ugyan ezt a tápszert ugyan ebbe a dobozba tartom. Semmi gondot nem okozott. És tényleg sokkal praktikusabb
2014. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igaz én nem ezt a tápszert használom de mi is fém dobozba öntjük a tápszerét és onnan merjük ki :) nagyon praktikus így.
2014. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!