Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés

3 honapos babatok hany kg es mennyiket eszik?

Az en kislanyom 3 honapos 5.3 kg de keveseket eszik, 60-70 ml 2 vagy 2,5 orankent, ejszaka 12 utan nem eszik. Szerintem eleg kicsi az o korahoz kepest vagy csak en lattom igy. Mit tegyek hogy jobb etvagya legyen? H

2014. márc. 18. 17:06  Privát üzenet  

A válaszok
A lányom 6300gr,a fiam pedig 6200gr volt.Nem tudom mennyit ettek,nem mértem őket etetés előtt-után.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. márc. 18. 18:05 Privát üzenet
Pont 3 hónapossan 7030 volt, 150ml evett egyszer egyszer 180at. Éjszaka ő se eszik. Nekem havi 1kg hízott, most 4hónapos, most csak 70dkgot. Minden baba más, nem nőnek egyformán, az én fiam nagyon nől, már 74es méretet hord, így azért eloszlik rajta a majdnem 8kg :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2014. márc. 18. 18:52 Privát üzenet
Első vagyok,bocsi most láttam csak,hogy tápszeres táplálás kategória.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. márc. 18. 19:00 Privát üzenet

7300g és 120-at eszik 3óránként.

Este 9után elalszik,és éjszaka egyszer kel fel enni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2014. ápr. 1. 10:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak anyatejes babák anyukái, mennyiket alszik kelés nélkül a babátok éjszaka?
6 hónapos babátok hány kg és hány cm? Mennyivel született? Hányszor eszik egy nap és mennyiket, miket?
Mennyiket alszik 1 év körüli babátok?
5 hetes babátok mennyi időközönént szopik és mennyiket?
Mennyit alszik 10-11 hónap körüli babátok? Éjszaka végig alszik? Napközben hányszor alszik még, mennyiket?
2 nap múlva lesz 3 hetes a kisfiam. Nektek a hasonló korú babátok mennyiket evett?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Tápszeres táplálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!