Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba helyett Lactogen Harmonyt...

Beba helyett Lactogen Harmonyt, de mit mondjak orvosnak?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hónapos és Beba pro 1 tápszert eszik. Semmi baj vele. Elutaztunk egy hétre anyukámhoz és elfelejtettem tápszer vinni. Húgom kisfia 1 hónappal idősebb és Lactogen harmonyt eszik. Mondta ne vegyek, ad egy dobozzal. Azt is megette, nem lett tőle semmi baja a kisfiamnak.

Húgom mondta, hogy 1 éves korig írják fel, a Beba pro 1-et pedig csak 6 hónapos korig. Emiatt szeretnék inkább én is Lactogen Harmonyt íratni. De milyen indokkal?


Meg tudnám venni a Beba pro 2-t is, de ha nem muszáj, akkor nem.



2014. márc. 26. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a dokinak, hogy elfogyott, olyat kaptál és azt szeretnéd folytatni. Biztos felírja. Egyébként egészséges babánál 6 hóig írják fel az 1-es tápszert, tovább akkor ha valami emésztési vagy allergiás probléma van. Az én lányom 2 éves múlt és még írja a doktornő a lactogen harmonyt. Barátnőm 15 hós lánya is ezt eszi még. Úgy tudom 3 éves korig lehet ezt íratni.
2014. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt szeretnéd, akkor meg kell rá kérned az orvost és vagy hajlandó rá, vagy nem. A Lactogen Harmonyt sem írhatná fel 6 hónapos kor után, ha egészségügyi indok nincs rá.
2014. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a tápszer speciális tápszer, ezért írják 3 éves korig, ha kell!
2014. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kizárólag a doki jóindulatán múlik.

Mondd meg neki őszintén, hogy ez olcsóbb és neked nem mindegy, mennyit fizetsz, a Babád viszont ezt is szívesen eszi.

A dokinak tök mindegy, mit ír fel ...

2014. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!