Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miert kell a Beba HA t ennie...

Miert kell a Beba HA t ennie a 3 honapos kislanyomnak, ha senki sem allergias a csaladban, es neki sincs semmi baja egyelore?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyebben emészti, emellett elővigyázatosságból. A mi családunkban sincs allergiás, így 5 hónaposan váltottunk is ha-s tápszerről. Nagyon hamar rettentő súlyos ekcémája lett, így visszatértünk a ha-sra. Az az egy hét, míg krémekkel, cseppekkel visszaszorítottuk az ekcémát, nem érte meg.
2014. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, elővigyázatosság. Mi nem tápszerezünk mert anyatejes a fiam, de van itthon minden eshetőségre felkészülve. Szintén HA-t írt az orvos.
2014. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zabmester ***** válasza:
A legtöbb gyerekorvos - talán túlzott - óvatosságból minden újszülöttnek HA tápszert ír fel. Mondjuk a miénk pont nem ilyen volt, rögtön a simát írta fel, és nem is volt vele semmi gond. A simára is az van írva, hogy születéstől kezdve, szóval ha nincs rá ok, nem lenne muszáj rögtön a HA-t felírni. Vagy ha az újszülötteknek csak az lenne jó, akkor eleve ez lenne "az" újszülöttkori tápszer, a simára meg azt írnák, hogy mittudomén, 4 hónapos kortól.
2014. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is ugyanezt kapja.o most 9hetes.en sem tudom miert ezt kaptuk.allitolag keseru ize van es nem igazan szeretik a babak.az enyem megeszi.megkostoltam en is,semmi keseru nincs benne.
2014. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hulye kerdes, de aki ilyet hasznal, nem furcsa a szaga?
2014. ápr. 30. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:
HA-s humanát használunk, hát a start-osnak sincs jó íze, de a 2-est, amikor megkóstoltuk kiköptük a férjemmel, annyira szörnyű. A szaguk engem egy dohos szobára emlékezetet. De a fiam úgy issza, mintha valami nagyon finom cucc lenne.
2014. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De eleg budi.a parom egyenesen rosszul van tole.engem meg tejporra emlekeztet.a kisfiam iszonyu hasfajos volt az elso honapban.(mar javult a helyzet)de lehet legkozelebb megkerdezem a doktornot meggig hasznaljuk ezt.bar a babam nem panaszkodik ra.:-)
2014. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!