Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Anyukák, ahol a másfél év...

Anyukák, ahol a másfél év körüli gyerekek reggel és este lefekvés előtt még tápszert isznak, nálatok mennyi ml fogy el egy étkezésre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
150-200 között.
2014. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nálunk nem tápszer, hanem tejital, de tökmindegy, nem sok különbség van. Szóval kb. 180-200 ml tejitalt ivott 1,5 évesen a fiam reggel és este.
2014. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 180-200 ml fogy.
2014. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. máj. 23. 07:58
 5/8 anonim ***** válasza:
2 és 2,5 dl között.
2014. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de meg kell kérdeznem: egy másfél éves gyerek miért iszik még tápszert, ha már mindent ehet? Nem árt ez neki? Az én babám 4 hónapos és tápszeres sajnos, ezért érdekelne.
2014. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, másnál miért iszik, de nálunk egyszerűen azért, mert még igényli. A védőnővel, orvossal beszéltem erről, mindketten azt mondták, hogy ameddig jelzi, hogy ő még ezt szeretné, adjam nyugodtan, 3 éves koráig teljesen rendben van. Tejet 2 éves kora előtt nem vezetem be, amint megpróbáltunk váltani a HA-s tápszerről egy simára, attól is tiszta kiütéses lett. A reggeli ital még az ágyban van, utána kapja a rendes reggelit. Este pedig van egy normális étel is, lefekvés előtt megiszik még valamennyi tápszert.
2014. máj. 28. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mert igényli és tejet nem adok neki nagy mennyiségben, mert voltak vele gondok, másrészt mert nekik még sok tejalapú táplálékra van szükségük. Emellett rendes vacsora is van (reggelizni pár napja nem hajlandó a fiam, most éppen ezt találta ki). Ártani semmiképpen sem árt, miért ártana? 2. vagyok.
2014. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!