Nestle lactogen harmony tápszer nem oldódik rendesen. Aki ilyet használ hogy oldja fel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig feloldódik

Akkor nem oldódott fel rendesen amikor 150 millis cumisüvegben csináltam 120-at. Akkor mindig csomós maradt, mert nem volt hely rendesen összerázni, amióta 260 milllis üvegben csinálom, azóta oldódik rendesen

2014. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ahaa.. Akkor kicsi az üveg. Nekem is 150ml-s üveg van. És 150et csinálok benne. Akkor nagyobb üveg a megoldás.
2014. máj. 30. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyen tejhabosít:

[link]


Másodpercek alatt simára keveri a tápszert, nagyon jó kis találmány. :) 100 Ft-os boltban is találsz párszáz forintért.

2014. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*tejhabosítót
2014. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, az a baj, h kicsi az üveg és nem tudod rendesen összerázni benne.

Nekem is mindig feloldódott.

2014. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos korán lett tápszeres mindkét babám, nekem nagyon jól jött a Tupperware Mix-fix, ezzel mindig minden tápszer és tejpép szép csomómentes és simára kevert lett.
2014. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tia_00 válasza:
Én babavizet pont jó hőmérsékletűre mikrózom és nem rázom hanem keverem egy vékony kanállal. Ha rázzuk ahogy a legtöbb tápszeres leírásban olvasható akkor tele lesz mini buborékkal is. Attól pedig fájhat a hasa a babának. Nekünk mióta kevertem megszűntek a szeles-hasfájós gondok.
2020. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tia_00 válasza:
Ui: sosem lett így csomós.
2020. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!