Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás

A kérdés

Nestle lactogen harmony tápszer nem oldódik rendesen. Aki ilyet használ hogy oldja fel?

2014. máj. 30. 11:44  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem mindig feloldódik

Akkor nem oldódott fel rendesen amikor 150 millis cumisüvegben csináltam 120-at. Akkor mindig csomós maradt, mert nem volt hely rendesen összerázni, amióta 260 milllis üvegben csinálom, azóta oldódik rendesen

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2014. máj. 30. 12:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ahaa.. Akkor kicsi az üveg. Nekem is 150ml-s üveg van. És 150et csinálok benne. Akkor nagyobb üveg a megoldás.

# 2/6Időpont 2014. máj. 30. 12:19 Privát üzenet

Vegyél ilyen tejhabosít:

[link]

Másodpercek alatt simára keveri a tápszert, nagyon jó kis találmány. :) 100 Ft-os boltban is találsz párszáz forintért.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2014. máj. 30. 12:22 Privát üzenet
*tejhabosítót

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2014. máj. 30. 12:23 Privát üzenet

Igen, az a baj, h kicsi az üveg és nem tudod rendesen összerázni benne.

Nekem is mindig feloldódott.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2014. máj. 30. 12:56 Privát üzenet
Sajnos korán lett tápszeres mindkét babám, nekem nagyon jól jött a Tupperware Mix-fix, ezzel mindig minden tápszer és tejpép szép csomómentes és simára kevert lett.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2014. jún. 4. 16:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
28-ával tölti a babám a 6. Honapot. A tapszer meg a jovohetet bírja, utána elfogy. Ha 6 hónapos tapszert adok neki az vaj lehet? Egyebkent mar nem táplálja rendesen a 0s tapszer!...
Nem baj, ha mikróban melegítem fel a tápszert? Mert a BEBÁ-s, bukás elleni tápszer csak úgy oldódik fel rendesen, másként becsomósodik, ha gázon melegítem meg a vizet.
Sinlacot akarok adni a 8 hós babámnak estére tápszer helyett, hátha aludna rendesen. Mennyit adjak neki? Cumisüvegesre vagy kanalasra csináljam?
11 hónaposan már kellene rendesen reggelizni+vacsorázni a reggeli és esti tápszer mellett?
Van itt olyan anyuka aki nem adott a babájának tápszert? Ha rendesen van tej, szükséges egyáltalán a tápszer?
A tápszer összecsomósodik a cumisüveg cumijánál, ezért többször elakad evés közben. Mit csináljak, hogy rendesen feloldódjon?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Tápszeres táplálás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!