Szétrágja az etetőcumit?

Figyelt kérdés

Kislányom 4,5 hónapos.

Egy cumi szétszakadt,mert tisztítás közben a körmömmel véletlenül szétszakítottam.

A következőnél próbáltam figyelni,de azon is nagyobb lyuk keletkezett.

(Csak felűnt,hogy 5 perc alatt betermelte a kaját,amut eddig kb 10-20 perc alatt)Nyilván azt gondoltam,hogy én voltam megint.

Innentől még jobban figyeltem a tisztításra.

Szóval nem hinném,higy én lennék a gond, De ma egy újabb cumin is nagy lyuk lett (szintén a gyorsabb evés tűnt fel).


Lehetséges,hogy ő rágja szét valahogy?

Vagy túl erősen szívja?

Esetleg csomós marad a tápszer és ahogy azt átszívja a lyukon,az kiszakad?

Másnál volt hasonló?


Foga nincsen még.


2014. jún. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk is így mentek tönkre, összesen kb. 6 fejet használt el 1 év alatt a lányom. Én mindig azt gondoltam, hogy szétrágja.
2014. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen cumit használtok? Mi mam-osat, és a fiam rendesen rágja (van már két foga is), de még egy sem ment tönkre a 8 hónap alatt.
2014. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aventet.


De az az erdekes,hogy ahol amugy is jon belole a cucc,ott keletkezik egy nagyobb.

Es igy omlik Izi szajaba a kaja...

2014. jún. 2. 05:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is szétrágja, mi is Aventet használunk, neki sincs foga. Összeszorítja, és így a kis lyukak egymásba szakadnak. Nem baj, nem fuldoklik, jóízűen betermeli szakadt cumival is. :)
2014. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az enyem fuldoklik,ez a gond:(
2014. jún. 3. 04:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem válts márkát, mert az Avent mindig szétszakad, elég merev a gumija szerintem. 9 éve használom az Aventet, tapasztaltam.
2014. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!