A tejpép nagyon hízlal?

Figyelt kérdés

Kisfiam nem éppen sovány alkat azért kérdezem. Most 5,5 hónapos. Az előző gyermekemnek nem adtam, mert szintén duci volt. (most 5 éves és vékony). Tudom. hogy most még nem lehet neki adni, de 6 hótól már igen.. Kiváltottam már két étkezést neki, a tejpép lenne a 3.

Vélemények?


2014. jún. 11. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon. Én sem adtam a fiamnak, csak nagyon ritkán, mert ő is mindig nagy volt és ezek tele vannak cukorral.
2014. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor az én lányomon nem fog csak. 4 hónaposan 6950 gramm volt, 5 hós mérésen 7000 gramm. Mivel 5,5 hónaposan is 7000 gramm volt, viszont 5 centit nyúlt én elkezdtem hozzátáplálni és adni neki a pépet. Mos 7,5 hónapos, két hónapja kapja, emellett eszik már sok mindent, még mindig csak 7500 gramm a súlya. Nádszálkisasszony. Fiam soha nem kapott ilyet, mert ennyi idősen már 9,5 kiló volt és anyatejes, ahogy a lányom is.

Az a véleményem, ha a fiad nem vékonyka, akkor inkább gyümölcs legyen a harmadik étkezés, mint ez. Én sem divatból adom, hanem, hogy gyarapodjon tőle, dehát nem fog rajta. Pedig reggel eszik gyümölcsöt, délben főzeléket, délután a maradék gyümi reggelről, vacsi pedig tejpép és nem indul meg a súlya. Amúgy 3550-al született.

2014. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a HIPP tejpépre az vn írva, hogy nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Hát nem tudom igaz-e, de, ha adsz, akkor inkább azzal kezdd.
2014. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. akkor nem adok :)
2014. jún. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!