Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit tegyek, hody elfogadja az...

Mit tegyek, hody elfogadja az etetőcumit és a tápszert?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám, eddig csak cicizett, de egy ideje megállt a gyarapodása, tápszert kellene adnom neki, de nem fogadja el se a cumit, se a tápot. Van 3 féle cumink (Avent, MAM, Tommee Tippie) és két féle tápunk (Milumil HA1 optima és Humana Baby Fit banános). A cumikat csak rágcsálja, nem szívja, a tápot kitolja a nyelvével. Próbáltam kanállal, pohárból, úgy se megy.

Hogyan érhetném el, hogy ne csak ciciből egyen?

Légyszi ne írjátok, hogy szaporítsam a tejem, két hete mást se csinálok, de nincs több (1-1,5 óránként cicizik, Maci kávét és Karamalzot iszok, szedek Milk&Love kapszulát, napi 3-4 liter folyadék megvan, eszek rendesen, alszok is napi 6-7 órát).

Hozzátáplálni se szeretném még.

Előre is köszönöm!


2014. jún. 26. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezt jol olvasd el:

[link] nem hiszed h.eleg a tejed??

? Nem kell allandoan nonie a sulyanak! Tuti van eleg tejed ha ennyit szoptatsz. Csak most nem no a sulya. Nem nohet allandoan. Orulj neki h.nem eszik tapszert!!!! Szted szuksege van ra? Hagyd ahogy a termeszet kitalalta!!!!

2014. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd nem fogja elfogadni.De ha nagyon akarod akkor talán a csőrös pohár.Mi Humana HA startot eszünk szereti.Ízesített nem adnék még neki. De próbáld a Bebát sok baba szereti.Ha mindenképpen tápszert akarsz adni addig próbáld amíg meg nem találod amit elfogad.Ha semmi akkor sajna női tejet kell vennetek de az iszonyat drága
2014. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a saját lefejt tejemet se fogadja el cumiból, el vagyok keseredve, két és fél hónap alatt nem hízott egy kilót :(
2014. jún. 26. 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor próbálj beruházni egy szoptanít készülékre kb 10ezr ft. minimum 400got kell hízniuk egy hónapbanha ez megvan ne aggódj
2014. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt de jó, hogy írtad, köszönöm! Már a védőnőnk is mondta a szoptanítot, de teljesen kiment a fejemből, csak a cumit akartam erőltetni. Szerinted egy 4 hónapost még "át lehet verni" szoptaníttal? Nem érzi, hogy ott egy kis cső a cicin?
2014. jún. 27. 08:25
 6/9 anonim ***** válasza:
En hasznaltam szoptanitot. Ha a melledet sem fogadja el akkor a szoptanittal sem fogja elfogadni sztem. Van egy ujjetetes nevezetu modszer azt ajanlom!!!
2014. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem el fogja fogadni csak lehet gond lesz a nyeléssel mert a cicidből is jön meg abból is.lehet sok lesz neki de lehet nem.a tápszert doki javasolta?
2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, dokinénink írta fel, csak nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz elfogadtatni a babómmal... Szerintem hétfőn megrendelem, kíváncsi vagyok, hogy bejön-e. Max ha gyorsan folyik, akkor a vékonyabb csövet használjuk.

Nagyon köszi még egyszer, hogy írtad, nem jutott volna eszembe, most újra elkezdtem reménykedni :)

2014. jún. 27. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!Remélem megindul a növekedés :)
2014. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!